Facebook Google+ Twitter

Poznaj laureatów trzech edycji naszego konkursu blogerskiego

Azrael Kubacki, Grzegorz Marczak i jego antyweb.pl, Matka Kurka, Janusz Korwin-Mikke. Poznaj laureatów poprzednich edycji konkursu blogerskiego, którzy postanowili stanąć do rywalizacji także i w tym roku.

Zwykłe pisanie Azraela Kubackiego

Azrael Kubacki i Janina Paradowska, luty 2008 roku / Fot. PolskapresseAzrael Kubacki blogować zaczął w 2006 roku. "Azrael - zwykłe pisanie" dostępny pod adresem http://azraelk.wordpress.com/ to jak twierdzi sam, blog "pierwszy i podstawowy".

Azrael triumfował we wszystkich edycjach w konkursu na Blogera Roku, zawsze w kategorii "Polityka". W pierwszej edycji jego blog otrzymał wyróżnienie. W drugiej został uznany przez internautów za najlepszy blog kategorii. Rok później "Zwykłe pisanie" po raz kolejny znalazło się w ścisłej czołówce. Podczas gali finałowej, która odbyła się w siedzibie tygodnika "Polityka", Azrael odebrał 3. nagrodę w kategorii (a jakże!) "Polityka".

W tym roku wszyscy wierni czytelnicy także mogą głosować na blog Azraela. Po raz czwarty zdecydował się on wziąć udział w naszym konkursie.

Więcej o autorze bloga http://azraelk.wordpress.com/ dowiesz się z wywiadu, którego Azrael udzielił Wiadomościom24.pl w styczniu 2009 roku.

Kto nie czytał Antyweba?

Czy jest w ogóle w polskiej sieci ktoś kto o tym blogu nie słyszał? No, ale dla porządku - antyweb.pl to blog serwisach społecznościowych, nowych technologiach i nowych trendach w internecie. Jego autorem jest Grzegorz Marczak, który, jeśli rozmawiamy o konkursach Wiadomości24.pl, dokonał rzeczy niezwykłej. Jakiej? Zgarnął dwie nagrody w jednej edycji konkursu. Antyweb został uznany, przez Kapitułę Blogerów, Blogiem 2007 Roku, a także zajął drugie miejsce, w głosowaniu internautów na najlepszy blog, w kategorii "Internet i technologie". Antyweb.pl po raz kolejny bierze udział w konkursie blogerskim. Ciekawe jak będzie w tym roku?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gratulacje !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.