Facebook Google+ Twitter

Poznaj urządzenia do sprzątania firmy Numatic

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-28 15:12

Numatic przede wszystkim gwarantują wysoką jakość sprzętu oraz prostotę ich budowy, są testowane i nadzorowane przez kilkuset pracowników, dzięki czemu są najlepszym wyborem dla firm biorąc pod uwagę cenę w stosunku do jakości.

Numatic to europejski lider w produkcji profesjonalnych urządzeń czyszczących dla firm sprzątających. Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny mieszczą się na południowym zachodzie Anglii. Sprzęt produkowany przez Numatic to między innymi wózki hotelowe i sprzątające, szorowarki do podłóg, froterki do podłóg, maszyny i urządzenia czyszczące, a przede wszystkim profesjonalne odkurzacze różnego typu. Producent również gwarantuje stały dostęp do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do poprawnego działania sprzedawanych urządzeń.

Dlaczego urządzenia Numatic?

Produkty firmy Numatic są bardzo często wybierane przez firmy sprzątające oraz budowlane. Odkurzacze z uśmiechniętą buźką często widać w biurowcach, magazynach, szpitalach czy sklepach wielko powierzchniowych. Numatic przede wszystkim gwarantują wysoką jakość sprzętu oraz prostotę ich budowy, są testowane i nadzorowane przez kilkuset pracowników, dzięki czemu są najlepszym wyborem dla firm biorąc pod uwagę cenę w stosunku do jakości. Proste, wydajne oraz niezawodne mechanizmy to cechy produktów producenta. Cały sprzęt produkowany jest z wykorzystaniem zautomatyzowanych wtryskarek, obrabiarek CNC i innych zaawansowanych technicznie urządzeń.

Zalety sprzętu do sprzątania Numatic

• Obsługa urządzeń czyszczących jest bardzo prosta
• Maszyny Numatic słyną z wytrzymałości i solidnego wykonania
• konkurencyjna cena - w porównaniu do innych europejskich producentów
• szybki serwis i dostępność części - awarie maszyn Numatic należą do rzadkości, jednakże nawet w takich przypadkach serwis techniczny działa bardzo szybko.

Działanie maszyn sprzątających Numatic

Profesjonalne firmy sprzątające wymagają od sprzętu, aby był wydajny, ekonomiczny i estetyczny, a do tego nie hałasował, ponieważ w wielu centrach handlowych, magazynach, biurach sprząta się także podczas pracy innych osób oraz w obecności klientów. Firma Numatic jest prekursorem wielu pomysłów i projektów dotyczących urządzeń czyszczących i w ten sposób wyprzedzają konkurencyjne firmy produkujące sprzęt do sprzątania. Prostota konstrukcji i efektywność czyszczenia wprost proporcjonalnie przekłada się na łatwość obsługi oraz skuteczność działania maszyn sprzątających.

Numatic na co dzień w sprzątaniu

Oferta firmy Numatic jest kierowana głównie do profesjonalnych firm sprzątających jednak wysoka jakość, wytrzymałość oraz stosunkowo niska cena są powodem, że niektóre modele odkurzaczy są nabywane przez klientów indywidualnych. To kolejny dowód na to, że firma Numatic zapracowała na opinię producenta, który oferuje urządzenia najwyższej jakości w przystępnej cenie dla każdego.

Sprzęt Numatic dla klientów Indywidualnych

• odkurzacz piorący Numatic GVE 370-2 http://euro-mop.pl/pl/numatic-gve370-2-odkurzacz-pioracy.html
• spraymop Numatic SM40 http://euro-mop.pl/pl/spraymop-sm40-numatic-40cm-komplet.html
• wózek sprzątający Numatic HB1812K http://euro-mop.pl/pl/numatic-hb1812k-zestaw-sprzatajacy.html
• odkurzacz na sucho Numatic HVR200A http://euro-mop.pl/pl/odkurzacz-numatic-hvr200-12-henry.html

Film prezentujący producenta Numatic
https://www.youtube.com/watch?v=2NdskRc-KiA[/youtube]
(Bartosz Euro-Mop.pl)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.