Facebook Google+ Twitter

Poznajcie LEGO Worlds. Minecraft doczeka się konkurencji i to nie byle jakiej

LEGO postanowiło rzucić rękawicę twórcom Minecrafta. Gracze dostaną do dyspozycji otwarty świat, który będą mogli zabudowywać kultowymi klockami. Grę LEGO Worlds tworzy studio Traveller's Tales, odpowiadające za poprzednie produkcje sygnowane logo duńskiego producenta zabawek.

 / Fot. materiały prasoweGra LEGO Worlds trafi na rynek na początku 2016 r. Ograniczeniem dla budowniczych ma być tylko wyobraźnia. Oczywiście budulcem będą klocki LEGO. To one są głównym czynnikiem, który odróżnia grę od Minecrafta. W przeciwieństwie do dotychczasowych produkcji sygnowanych logo duńskiej firmy, gracz będzie miał pełną kontrolę nad światem.

Gra LEGO Worlds dostępna jest na Steamie w wersji ze wczesnym dostępem. Należy pamiętać, że nie jest to finalna odsłona produktu. Zapłacimy za nią 14,99 euro.

Minecraft to fenomen rynkowy i kulturowy. Na początku roku twórcy gry chwalili się sprzedażą 30 mln licencji na urządzenia mobilne. Równocześnie w grę wydaną przez firmę Mojang grało wówczas prawie milion użytkowników.

We wrześniu ubiegłego roku producent Minecrafta został przejęty przez Microsoft za 2,5 mld dolarów.

Czytaj także: Windows 10 zadebiutuje 29 lipca. Aktualizacja będzie bezpłatna dla użytkowników Windowsa 7 i 8.1


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.