Facebook Google+ Twitter

Poznajmy swój muzyczny gust...

Wiadomości24.pl są już obecne na Naszej Klasie, na Facebooku, więc dlaczego nie mogą znaleźć swego miejsca również w serwisie Last.fm?

 / Fot. ScreenTemat "Muza, jakiej teraz słucham…" cieszy się na naszym forum coraz większą popularnością, co znaczy, że lubimy się dzielić tym, co w muzyce nas zaintryguje z innymi. Bardzo często ktoś podaje link do swojego ulubionego utworu, poprzez który chce wyrazić swój nastrój w danym dniu albo zwyczajnie polecić, ponieważ uważa, że to coś interesującego. Aby ułatwić tę wymianę muzycznych zainteresowań postanowiłem założyć grupę Wiadomości24.pl na portalu Last.fm.

Jak to działa?
Każdy, kto jest zarejestrowany w serwisie Last.fm i chciałby dołączyć do grupy Wiadomości24.pl musi kliknąć na "Dołącz" i to wszystko. Proszę się nie przejmować istniejącą obecnie pustką. Wkrótce się to zmieni i w miejsce białej przestrzeni pojawi się ranking ogólny oraz ranking unikalny dla grupy. Obydwa aktualizowane są raz w tygodniu. W rankingu ogólnym każda "1" reprezentuje jednego członka grupy. Jeśli zatem w minionym tygodniu 5 osób słuchało pewnego wykonawcy, w rankingach będzie się wyświetlało "5", co oznacza, że 5 członków grupy słuchało dokładnie tego wykonawcy. Cyfra "5" nie będzie natomiast oznaczała liczby odtworzeń. Unikalne rankingi z kolei pokazują, co jest unikalnego w guście członków grupy, odróżniającego użytkowników Last.fm.

Inną ciekawą funkcją jest "Dziennik", do którego możemy dodawać swoje wpisy. Wystarczy na stronie własnego profilu kliknąć "Dziennik", następnie "Dodaj nowy wpis do dziennika". Po dodaniu tytułu i treści wpisu, trzeba zaznaczyć na dole strony opcję "wyślij ten wpis do jednej lub większej liczby moich grup", a następnie wybrać grupę Wiadomości24.pl. Po opublikowaniu wpisu oraz po moderacji przywódcy (którym na chwilę obecną jestem tylko ja), pojawi się w Dzienniku grupy Wiadomości24.pl.

Z pewnością duża grupa dziennikarzy obywatelskich posiada konta w serwisie Last.fm. Pozostałych natomiast zachęcamy do zarejestrowania się i dołączenia do grupy Wiadomości24.pl.

W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości służę pomocą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ja także dołączyłem:) Ciekawy pomysł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja już dołączyłem... Na razie 6 osób, mam nadzieje, że wkrótce będzie więcej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie wiem czy warto poznawać mój gust muzyczny hehe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.