Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15375 miejsce

Poznali rzeszę znanych polityków

Kamila Gasiuk-Pihowicz, Róża Thun czy Joanna Mucha - to tylko część znanych polityków, których młodzi ostrowczanie mieli okazję poznać podczas wizyty w Warszawie.

 / Fot. prKamila Gasiuk-Pihowicz, Róża Thun czy Joanna Mucha - to tylko część znanych polityków, których młodzi ostrowczanie mieli okazję poznać podczas wizyty w Warszawie. Chętnych do spotkania posłów było tak wielu, że nie udało się porozmawiać ze wszystkimi. / Fot. pr W ciągu jednego dnia młodzież poznała ich aż pięciu!

Wszystko za sprawą nagrody "Passion Master" przyznanej kilku najaktywniejszym działaczom społecznym z Ostrowca Świętokrzyskiego podczas wydarzenia Passion Day, zorganizowanego w styczniu tego roku przez Patryka Stępnia. Sponsorem całego wyjazdu była eurodeputowana z grupy EPL - Róża Thun. / Fot. pr

Jak mówi Patryk Stępień, uczestnicy byli mile zaskoczeni takim przebiegiem wizyty. "To dla nas wielki zaszczyt, że swój czas poświęciło nam tak wielu posłów, że nie ze wszystkimi daliśmy radę się spotkać. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni z wycieczki i poznanych w Sejmie osób!"

 / Fot. prMłodzież po Sejmie RP oprowadzał wiceprzewodniczący Nowoczesnej - poseł Jerzy Meysztowicz wraz z asystentem, a na galerii Sali posiedzeń pracę poselską przybliżyła młodym ostrowczanom Joanna Mucha - była minister sportu i turystyki. Z młodzieżą była też sama Róża Thun, która następnie zabrała ich na obiad i zwiedzanie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Pani posłanka zaśpiewała chociaż młodym turystom jakąś piosenkę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.