Facebook Google+ Twitter

Poznamy scenariusz najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda "Spectre"? Hakerzy wykradli skrypt

"Spectre" to kolejna ofiara hakerskiego ataku na Sony Pictures Entertainment. Producent nowego filmu Jamesa Bonda potwierdził, że skrypt został wykradziony. Jednocześnie podkreśla, że jest on chroniony prawami autorskimi. Za wyciek odpowiedzialna jest grupa hakerów występująca pod nazwą "Strażnicy Pokoju".

 / Fot. Fot.Columbia Pictures Industries, Inc.Do ataku na serwery Sony Pictures Entertainment doszło 24 listopada. Hakerzy przechwycili 47 tys. numerów ubezpieczenia socjalnego pracowników i współpracowników Sony i opublikowali je w sieci. Weszli także w posiadanie prywatnych e-maili - podaje PAP. Hakerzy uzyskali także prywatne informacje dotyczące gwiazd Hollywood m.in. Angeliny Jolie, Jonah Hilla i Leonardo DiCaprio.

Teraz okazuje się, że wykradli także scenariusz najnowszego filmu o Jamiesie Bondzie "Spectre". Komunikat opublikowany na oficjalnej stronie agenta 007 podpisany przez Metro-Goldwyn-Mayer Studios i Danjaq LLC wyraża obawy, iż skrypt może zostać opublikowany i ostrzega, że jest on chroniony prawami autorskimi.

Zobacz również: Nowy Bond będzie miał budżet 300 mln dolarów. Spectre będzie jednym z najdroższych filmów historii

Na początku grudnia ujawniono oficjalny tytuł filmu. Premiera "Spectre" ma się odbyć 23 października 2015 r. W roli agenta 007 zobaczymy po raz kolejny Daniela Craiga. Na ekranie pojawią się również: Christoph Waltz, Monica Bellucci, Ben Whishaw, Naomie Harris, Ralph Fiennes, Andrew Scott i Dave Bautista. Reżyserem będzie Sam Mendes.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.