Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17475 miejsce

Poznań. 20-letnia dziewczyna zginęła potrącona przez tramwaj

Do wypadku doszło na ul. Głogowskiej w Poznaniu. Tramwaj wyjeżdżał na trasę i tuż za bramą zajezdni potrącił młodą dziewczynę. Zginęła na miejscu. Piesza prawdopodobnie poślizgnęła się i wpadła pod nadjeżdżający pojazd.

 / Fot. Leinad/CC BY-SA 3.0Do tragicznego wypadku doszło około godz. 7.15. Pod wyjeżdżający z zajezdni tramwaj linii nr 18 wpadła dziewczyna. Aby wyjąć poszkodowaną spod pojazdu, interweniować musiał specjalny dźwig. Wtedy było już wiadomo, że 20-letnia dziewczyna nie żyje.

Z pierwszych oględzin policji wynika, że ofiara chciała przejść z jednej strony ulicy na drugą. Prawdopodobnie poślizgnęła się i upadła na tory przed nadjeżdżający pojazd szynowy. Według relacji świadków, dziewczyna spieszyła się na tramwaj. Nie zauważyła stojącego na przystanku mężczyzny, wpadła na niego i straciła równowagę. Po chwili leżała już pod pojazdem.

Jak dowiedział się TVN24.pl, na miejscu od godz. 9 pracował prokurator. Tramwaje linii 14, 18, 25 zwykle kończące trasę na ulicy Głogowskiej, kierowane były objazdami.

W czasie pracy służb ratunkowych, ulica Głogowska była nieprzejezdna. Policja wyznaczyła objazdy ulicami Krauthofera i Dmowskiego lub Palacza i Kasprzaka do Hetmańskiej.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie ma spraw pilniejszych aniżeli własne życie! Nadchodzi zima, a wraz z nią gołoledź na drogach. Gdyby ten mężczyzna, na którego wpadła dziewczyna, pochwycił upadającą kobietę, może by do wypadku nie doszło. Miejmy oczy i uszy otwarte na otoczenie, siebie oraz innych ludzi w okolicy! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

To jeszcze napisz artykuł o tym zabójstwie dwóch osób na głogowskiej przez jakiegoś półnagiego jegomościa który biegał po ulicy i krzyczał że zabił ludzi...

a co do wypadku troche śniegu miasto sparaliżowane pełno wypadkow i śmierci niestety:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.