Facebook Google+ Twitter

Poznań. Armin Only - Mirage. Koncert DJ'a numer 1 na świecie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-02-03 09:37

19 lutego 2011 na Międzynarodowych Targach Poznańskich zaprezentowane zostanie niesamowite show, na światową skalę: Armin only - Mirage, Poland!

Armin Only - Mirage / Fot. Materiał organizatoraCałonocny koncert DJ’a numer 1 na świecie, Armina van Buurena będzie widowiskiem, podczas którego oprócz samego Armina wystąpią dla Was wokalistki i wokaliści, którzy użyczyli swojego głosu na ostatnim albumie artysty "Mirage".

To nie iluzja... artysta, który jako jedyny został wybrany 4 lata z rzędu najlepszym DJ’em na świecie, powróci do Polski, by zaprezentować swoją najnowszą płytę podczas ekskluzywnego koncertu. Najnowsze osiągnięcia techniczne połączone z magią muzyki oraz artystycznym spektaklem, stworzą widowisko, na którym nie może Was zabraknąć!

Armin Only - Mirage / Fot. Materiał organizatoraTo piękna rzeczywistość... realizacja fantazji, marzeń i oczekiwań tysięcy fanów Armina Van Buurena w Polsce! Jeśli świat ma się skończyć, to tylko dzień po polskiej edycji Armin only - Mirage w Poznaniu!

Tegoroczne show to przede wszystkim nowatorski projekt sceny, stworzony specjalnie dla potrzeb światowej trasy Armin Only - Mirage, którego nie powstydziłyby się największe gwiazdy muzyki pop. Całości dopełnią: niesamowite wizualizacje, pokazy pirotechniczne oraz intrygujące występy taneczne.Armin Only - Mirage / Fot. Materiał organizatoraNowoczesna, ogromna, komfortowa, bezpieczna i klimatyzowana hala numer 5 znajduje się około 400 metrów od Dworca Głównego PKP, 5 km od lotniska Ławica, w sąsiedztwie znajdują się pojemne parkingi dla zmotoryzowanych uczestników imprezy oraz postój taxi.

Tereny targów położone są w samym centrum miasta Poznania, w niedalekiej odległości od wielu hoteli o różnym standardzie a środki komunikacji miejskiej pozwolą na szybkie i łatwe dotarcie na miejsce.

ARMIN ONLY – MIRAGE, POLAND. TRAILER

Bilety: www.ticketplanet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.