Facebook Google+ Twitter

Poznań będzie przekonywał o słuszności inwestycji w kryzysie

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-03-18 14:43

Władze Poznania przekonują, że kryzys jest dobrą okazją do inwestowania. Szansą do pozyskania inwestorów zarówno dla stolicy Wielkopolski, jak i dla całego regionu będzie zaplanowane na początek kwietnia II Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej.

Prezydent Poznania Ryszard Grobelny przekonuje, że w tym mieście można robić dobre interesy, czego dowodem jest wiele udanych inwestycji.

Natomiast Prezes Rady Krajowej Izby Gospodarczej i Prezydent Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Wojciech Kruk zwraca uwagę, że niskie bezrobocie w Poznaniu sprawia, że nie przyjeżdżają tam inwestorzy szukający taniej siły roboczej. Tacy przedsiębiorcy mogą jednak znaleźć pracowników w okolicznych miastach, a Poznań może zapewnić wysoko wykwalifikowaną kadrę.

Drugie Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej odbędzie się 2 i 3 kwietnia. Organizatorzy zapowiadają prezentację ponad stu ofert inwestycyjnych gmin, miasta oraz przedsiębiorców. Wśród poruszanych tematów znajdą się inwestycje związane z Euro 2012.
JS

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: inwestycje


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.