Facebook Google+ Twitter

Poznań: CBŚ rozbiło gang sprzedający dzieci

  • Źródło: OhmyNews
  • Data dodania: 2006-09-21 13:56

Poznańska policja rozbiła grupę przestępczą, która nakłaniała kobiety do prostytucji, a ich dzieci sprzedawała niemieckim rodzinom w ramach nielegalnych adopcji.

Co ciekawe: o współpracę z gangsterami podejrzany jest policjant z Gniezna.

Zatrzymano na razie pięciu mężczyzn, z których najmłodszy ma 21 lat, a najstarszy – 43. Udało nam się się ustalić, że są to m.in. Rafał B., Eugeniusz K., Janusz T. i Leszek Ł., wcześniej już karani za przestępstwa kryminalne i gospodarcze. Nie mieli jednak do tej pory wśród zarzutów czerpania korzyści z prostytucji. Fot. KWP

Policja ustaliła, że sutenerstwem zaczęli się trudnić w 2003 roku.
Nie jest wykluczone, że dojdą do nich jeszcze następni przestępcy, bo ustalane są personalia pokrzywdzonych kobiet. Czy i ile kobiet zgłosiło się już, policja nie chce informować z uwagi na dobro śledztwa.

Więcej w dzisiejszym wydaniu "Gazety Poznańskiej"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wiecie kto sprzyja przestępcom? Nasze prawo i media. W jaki sposób? Nie podają pełnych nazwisk przestępców. Wielu z nich by nie zeszło na złą drogę, z obawy, wstydu itp. Podają inicjały przestępców kryminalnych i gospodarczych. Żyć, nie umierać! Oni powinni być wymienieni może nie po pierwszym wyroku, ale na pewno po drugim. Pogratulujmy sobie naszej demokratycznej Temidy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.