Facebook Google+ Twitter

Poznań. Cykl spotkań "Cafe Rower" - o rowerach przy kawie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-12 19:39

Dla niektórych jedno rowerowe spotkanie w miesiącu - Masa Krytyczna - to zbyt mało. Dlatego grupa kilku miłośników dwóch kółek postanowiła przeprowadzić cykl spotkań przy kawie pod nazwą “Cafe Rower”.

Na spotkaniach tych poruszane będą tematy związane z rowerami, ich wpływem na nasze zdrowie, bezpieczeństwem na drodze i inne - okołorowerowe.

- "Na Masie jedziemy wszyscy razem, jednak większość uczestników jest sobie obca. Chcemy, aby rowerzyści lepiej się poznali i zintegrowali" - mówi Piotr Król, jeden z organizatorów - "Luźne spotkanie w czasie którego będą poruszane interesujące nas tematy wydaje się do tego odpowiednie. Fundusze na ich zorganizowanie mamy dzięki programowi UE Młodzież w działaniu".

Każde ze spotkań będzie miało temat przewodni. Zaproszeni zostaną goście, którzy podzielą się swoją wiedzą w danej dziedzinie. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu, od maja do września - "ale nie oznacza to, że nie może być ich więcej. Jeżeli będą chętni na pewno zorganizujemy kolejne" - dodaje Krzysztof Słychań.

Pierwsze z nich rozpocznie się w najbliższy poniedziałek (14 maja) o godzinie 17:30, w Prexerze przy ul. Pomorskiej 39. Poruszone zostaną tematy związane ze zdrowiem rowerzystów i wpływem rowerów na zdrowie społeczeństwa. Gościem będzie Agata Kondracka, fizjoterapeutka korzystająca z dwóch kółek.

Znajdź nas na Google+
(Maciej Walczak)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.