Facebook Google+ Twitter

Poznań: Dyskusje o współczesności - znudzeni polityką

Po koniec ubiegłego roku swoją działalność rozpoczęła Dominikańska Szkoła Współczesności. Spotkania poświęcone przybliżeniu otaczających nas zjawisk współczesności nie są tak częste jak pierwotnie zakładano, jednak wkrótce kolejna dyskusja.

Materiały promocyjne / Fot. Dominikańska Szkoła WspółczesnościO idei DSW pisałam w ubiegłym roku. Z przyczyn niezależnych od pomysłodawców projektu, Szkoła nie działa tak prężnie jak zakładano - m.in. nie mogła odbyć się zapowiadana debata o in vitro. Jednak już 13 kwietnia 2010 będziemy mieli okazję spotkać się i podyskutować o współczesności. Tym razem motywem przewodnim będzie hasło "Znudzeni polityką". Gościem spotkania będzie red. Rafał Ziemkiewicz - felietonista, dziennikarz i pisarz science fiction spekulujący, w swej twórczości, na temat losów Polski i Europy w najbliższych dziesięcioleciach. Swoje felietony pisze on m.in. dla "Rzeczpospolitej" i portalu Interia.pl a widzowie znają go z anteny TVP Info, gdzie prowadzi programy "Antysalon Ziemkiewicza" oraz "Poranek Info".
Wszystkich chętnych zapraszam we wtorek, 13 kwietnia, na godzinę 17.30 do Collegium Maius przy ulicy Fredry 10.

Chęci uczestnictwa nie trzeba wcześniej potwierdzać, jednak polecam pojawić się kilkanaście minut wcześniej, by nie musieć stać na korytarzu. Spotkania cieszą się bowiem sporym zainteresowaniem a sala ma ograniczoną pojemność.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Interesujące.5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.