Facebook Google+ Twitter

Poznań Game Arena od 24 października. Nie zabraknie konkursów, turniejów i nowinek

Od 24 do 26 października miłośnicy rozrywki multimedialnej i sprzętowi maniacy spotkają się, aby wziąć udział w Targach Gier i Rozrywki Multimedialnej - Poznań Game Arena.

 / Fot. włodi/(CC BY-SA 2.0)/flickr24 października rozpoczną się długo oczekiwane przez entuzjastów gier komputerów targi - Poznań Game Arena. W tegorocznej edycji weźmie udział 50 000 zwiedzających, którzy zasiądą przy 700 stanowiskach do gier. Nie zawiodą również wystawcy, których w tym roku będzie aż 100. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami, rozgrywki turniejowe i wiele innych atrakcji, które, jak podkreślają organizatorzy, nie pozwolą zapomnieć o 10 latach historii Poznań Game Arena.

Wśród członków Niezależnej Strefy Twórców Gier spotkamy aż 18 europejskich ekip m.in. z Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii, czy Francji. Na targach obecni będą również światowi liderzy, wśród których pojawią się m.in. Asus, Intel, Microsoft, CD Projekt.

"Na stoisku Microsoft pojawi się Assassin, Creed Unity, a scenę główną opanuje Wiedźmin 3! W sobotę, 25 października wszyscy odwiedzający imprezę będą mogli obejrzeć turniej Rumble in The West, w którym najlepsi czołgiści sceny eSportowej z całego świata staną przeciwko sobie w walce o sławę i potężne nagrody. Na stoisku LG na pojedynek będzie można wyzwać postaci o takich nazwiskach jak Rock, Nervarien, Izak, Dis czy Kiara. Podczas tegorocznej Poznan Game Arena nie zabraknie również finałów Ligii Cybersport oraz najpopularniejszych graczy, blogerów i youtuberów" - informują organizatorzy.

W tym roku, na Poznań Game Arena spotkamy polskiego zawodnika, Gordona, który będzie się starał pobić rekord ustanowiony przez OkanKaya, który grał w jedną grę nieprzerwanie przez 135 godzin 15 minut i 10 sekund. Bicie rekordu Gordon rozpocznie 24 października o godzinie 12 i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zakończy 31 października.

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań.

Ceny biletów:

*bilet jednorazowy - 17 zł
*bilet rodzinny jednorazowy - 12 zł/os.
*bilet szkolny jednorazowy - 12 zł/os. (na podstawie wypełnionej listy szkolnej)
*bilet PGA VIP Day - 100 zł.

Więcej informacji na www.gamearena.pl

Zobacz także: Polacy wygrali Tough Guy, najtrudniejszy bieg przeszkodowy


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.