Facebook Google+ Twitter

Poznań. Morderstwo w centrum miasta

W środę w szkole nauki jazdy przy ulicy Półwiejskiej (centrum miasta) znaleziono zwłoki 35-letniej sekretarki. Kobieta została uduszona. Policja cały czas szuka mordercy.

Zwłoki znaleziono w biurze szkoły nauki jazdy, która działa w centrum miasta przy ulicy Półwiejskiej 21. Do morderstwa doszło najprawdopodobniej około godziny 12-13. Po godzinie 13 uduszoną sekretarkę znalazł pracownik firmy, który wezwał pogotowie i policję.

Policja wyklucza motyw rabunkowy, ponieważ z biura nic nie zginęło. Pytani przez Gazetę Wyborczą mieszkańcy kamienicy w której znajdowała się szkoła jazdy przyznają, że nie słyszeli żadnych krzyków w swoim budynku. Podejrzewają, że morderca podał się za kursanta lub zamordowana kobieta znała sprawcę.

Mieszkańcy zostali przesłuchani. Teraz policja analizuje nagranie z miejskiego monitoringu, bowiem ulica Półwiejska jest monitorowana i pomimo tego, że codziennie przechodzą nią tysiące poznaniaków policja ma nadzieję, że na nagraniu odnajdą mordercę.

Policja nie chce podawać więcej szczegółów zdarzenia, ponieważ może to zaszkodzić śledztwu.

Zamordowana 35-letnia kobieta miała męża oraz dwójkę dzieci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 23.07.2011 04:40

dlaczego w tej głupiej zacofanej prymitywnej Polsce obywatel nie może mieć broni?,ja mam pistolet w RPA od 1989 ,politycy to bydlaki z Tuskiem na czele oni mają ochronę,Kowalski niech zdycha.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.