Facebook Google+ Twitter

Poznań. Na kogucie do porodu

Z tym, co nie udaje się kierowcom i ochronie BOR sprawnie poradzili sobie młodzi policjanci z Komisariatu w Trzemesznie. Przebywając służbowo w Poznaniu, poproszeni zostali o pomoc i profesjonalnie wykonali niecodzienne zadanie. Gratulacje.

 / Fot. Archiwum KPP Gniezno33. letni mieszkaniec Tulec, gdy żona zaczęła rodzić w samochodzie, zupełnie stracił głowę na zakorkowanej ulicy Poznania. Na szczęście zauważył nadjeżdżający radiowóz.

Wprawdzie chaotycznie przedstawiał swoją historię, to jednak policjanci zorientowali się, że muszą kierowcy, a zwłaszcza rodzącej kobiecie umożliwić jak najszybsze dotarcie do szpitala. Tak też się stało.

Włączyli światła, sygnały dźwiękowe i rozważnie pilotowali małżeństwo do szpitala na Polnej.

 / Fot. WikipediaWychodząc z kliniki dowiedzieli się, że na świecie pojawiła się dziewczynka.

Teraz funkcjonariusze z sekcji patrolowo-interwencyjnej Komisariatu Policji w Trzemesznie sierż.Tomasz Maciejewski oraz sierż. Bartosz Marczewski z różnych stron otrzymują gratulacje. Spotykają się z sympatycznymi gestami, opiniami i słowami uznania.

- Szczęśliwi rodzice podziękowali policjantom za okazaną pomoc - powiedziała oficer prasowy KPP w Gnieźnie asp. sztab. Anna Osińska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.