Facebook Google+ Twitter

Poznań. Policja przechwyciła narkotyki

Poznańscy funkcjonariusze przechwycili narkotyki o wartości 60-tysięcy złotych. Zatrzymano cztery osoby. Była to już kolejna udana akcja policji, która dopilnowała, aby kolejna porcja narkotyków nie trafiła na "czarny rynek".

Zdjęcie opublikowane za zgodą rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Pana podinsp. Andrzeja Borowiaka. / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w PoznaniuJak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wpadli na trop 37-letniego mężczyzny z Poznania.

Mężczyzna wprowadził do obrotu znaczne ilości amfetaminy, kokainy i marihuany. Handel narkotykami był dla niego stałym źródłem dochodu. W myśl zasady "Klient nasz pan", handlarz dowoził narkotyki do domów swoich klientów.

12 listopada policjanci z wydziału antynarkotykowego na poznańskim Grunwaldzie zatrzymali cztery osoby na gorący uczynku.Zdjęcia opublikowane za zgodą rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Pana podinsp. Andrzeja Borowiaka. / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu Przy zatrzymanych oraz w ich mieszkaniach funkcjonariusze znaleźli 1,7 kg amfetaminy i marihuany o łącznej wartości blisko 60 tysięcy złotych.

Zdjęcie opublikowane za zgodą rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Pana podinsp. Andrzeja Borowiaka. / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w PoznaniuTrzem zatrzymanym postawiono zarzuty handlu, udzielania i posiadania środków odurzających. Decyzją sądu 14 listopada dwóch mężczyzn spośród tej trójki trafiło do aresztu na trzy miesiące. Wszyscy zatrzymani byli już karani za przestępstwa narkotykowe. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Jak ustaliła policja prawdopodobnie przez dwa lata zatrzymani handlarze wprowadzili około pięciu kilogramów narkotyków na wielkopolski "czarny rynek".
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.