Facebook Google+ Twitter

Poznań. Polska pokonała Rumunię 31:25 - fotorelacja

Ekipa Bogdana Wenty pokonała w poznańskiej hali Arena Rumunię 31:25 w ostatnim tegorocznym sprawdzianie przed styczniowymi Mistrzostwami Świata 2011 w Goeteborgu. Publiczność obejrzała dobry mecz w wykonaniu naszych reprezentantów.

1 z 25 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Mecz towarzyski rozgrywany był pod hasłem promocyjnym "Kocham ręczną". Komplet publiczności, w tym wielu najmłodszych - ogromnie cieszy taki widok na meczu takiej rangi. Fot. Piotr Skrzypek
Mecz towarzyski rozgrywany był pod hasłem promocyjnym "Kocham ręczną". Komplet publiczności, w tym wielu najmłodszych - ogromnie cieszy taki widok na meczu takiej rangi. Fot. Piotr Skrzypek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Ciekawa fotorelacja. Dynamiczne zdjęcia, dużo ciekawych klatek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze, też mam często problem z kompresją. Jeszcze nie doszedłem jakie zdjęcia najlepiej umieszczać. Na pewno nie powinny być zbyt duże. Najlepiej coś około 750 - 700 pikseli na dłuższym boku. Co do innych parametrów, to nie wiem, bo próbuję różnych a efekt często jest nadal nieprzewidywalny. Najgorzej wychodzą zdjęcia z dużą ilością szczegółów. Tyle ode mnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetna relacja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko, że chyba przy zmniejszaniu przez skrypt zdjęcie straciły nieco na ostrości, chyba za dużą kompresję stosuje oprogramowanie do zmniejszania :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajne zdjęcia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo fajna galeria !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.