Facebook Google+ Twitter

Poznań stanie się centrum wirtualnej rozrywki

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-11-07 16:41

Poznań Game Arena już za 3 tygodnie. Największe targi gier w Polsce odbędą się po raz kolejny w naszym pięknym kraju.

PGAPoznań Game Arena odbędą się już za 3 tygodnie. To największe targi gier w Polsce. Na wszystkich odwiedzających będzie czekało przeszło 200 stanowisk. Game Arena to pokazy przedpremierowe i wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Więcej szczegółów na temat owego wydarzenia można przeczytać poniżej.   

Najważniejsze informacje:

- Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 15 C
- 25 listopada, sobota godz. 10 - 20
- 26 listopada, niedziela godz. 10 - 18

- Bilety: 13 zł za dzień, 20 zł karnet dwudniowy (bilety do kupienia w kasach przed targami)

Turnieje główne

Counter Strike (pula nagród 10 tys. zł)

1 miejsce – 5 tys. zł
2 miejsce – 3 tys. zł
3 miejsce – 2 tys. zł

Wpisowe: 100 zł od klanu, płatne przed eliminacjami (dla zespołów, które awansują na PGA w cenie wpisowego wlicza się dwudniowy bilet)

- Enemy territory (pula nagród 10 000 zł)

Nagroda za 1 miejsce – 5 tys. zł

Nagroda za 2 miejsce – 3 tys. zł

Nagroda za 3 miejsce – 2 tys. zł

Wpisowe: 100 zł od klanu, płatne przed eliminacjami (dla zespołów, które awansują na PGA w cenie wpisowego wlicza się dwudniowy bilet na PGA)

- QUAKE 4 (pula nagród 5 000 zł)

Nagroda za 1 miejsce – 2,5 tys. zł

Nagroda za 2 miejsce – 1,5 tys. zł

Nagroda za 3 miejsce – 1 tys. zł

Wpisowe: 20 zł od osoby, płatne przed eliminacjami (dla graczy, który awansują na PGA w cenie wpisowego wlicza się dwudniowy bilet na PGA)

- FIFA 07 (pula nagród 5 000 zł)

Nagroda za 1 miejsce – 2,5 tys. zł

Nagroda za 2 miejsce – 1,5 tys. zł

Nagroda za 3 miejsce – 1 tys. zł

Wpisowe: 20 zł od osoby, płatne przed eliminacjami (dla graczy, który awansują na PGA w cenie wpisowego wlicza się dwudniowy bilet na PGA)

Wybrane turnieje otwarte!

- Tekken 5 – Tu obowiązuje wpisowe w wysokości 20 zł od osoby + do tego należy doliczyć kaskę na bilet. Swój udział potwierdzili już najlepsi gracze z Polski. Ponadto w turnieju udział wezmą zawodnicy z Niemiec, Finlandii, Wielkiej Brytanii oraz wielokrotny mistrz świata, bodaj najbardziej utytułowany zawodnik Tekkena Ryan Hart z UK.

- Warcraft 3 – Czy będzie wpisowe? To podamy już niedługo. W każdym razie jeśli tak – to wówczas zwycięzcy za bilet już nic nie płacą, dostają karnet dwudniowy.

- Starcraft – Jak jest Warcraft, to będzie i Starcraft. Sytuacja z wpisowym podobnie jak wyżej.

- Pro Evolution Soccer 6 – zasadę mamy jedną: PGA powinno być platformą spotkań osób z wszystkich najważniejszych scen. I tak staramy się działać. Dlatego nie powinno na PGA zabraknąć PES’a. I nie zabraknie! Wpisowego nie ma, żeby wziąć udział w turnieju, wystarczy przyjść na imprezę i kupić bilet.

- Need For Speed Carbon – najnowsza samochodówka ze stajni EA. Zero wpisowego, trzeba kupić bilet.

- Prey – nowa gra, której społeczność turniejowa się rodzi. Ale wierzymy, że warto tej społeczności pomóc. Bez wpisowego.

- Flat Out 2 – może trochę niedoceniana, ale wymiatająca gra samochodowa. Pierwszy w Polsce turniej w tą grę, bez wpisowego oczywiście.

- Gears of War – jeden ze sztandarowych tytułów na konsolę Xbox 360, którego PlayTeat możecie przeczytać na www.giery.eu. Obok turnieju odbędzie się pokaz specjalny tej gry. Tego nie wolno ominąć. By wziąć udział w turnieju wystarczy mieć bilet na PGA.

Nie jest to zamknięta lista turniejów. Jeszcze coś do niej dojdzie, ale o tym dowiecie się nieco później. O nagrodach poinformujemy za kilka tygodni. Wciąż nad tym pracujemy, tak aby były jak najbardziej atrakcyjne. Szczegóły dotyczące poszczególnych turniejów, regulaminów, terminów etc. znajdziecie już wkrótce na naszej stronie www.digitalarena.plKomentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.