Facebook Google+ Twitter

Poznań: Tuż przed Euro tramwaje wracają na trasę!

Po 9 miesiącach remontów w mieście Poznań, tramwaje znowu ruszają według planu. Od jutra będzie można dojechać do Grunwaldzkiej. Linie nr 8, 10, 12, 13, 14 i 18 znowu będą kursować przez centrum, omijając niewygodne objazdy.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne właśnie poinformowało mieszkańców miasta Poznań, że nie muszą dłuższej poruszać się podstawianymi autobusami, zapchanymi do granic możliwości. Już od środy 6 czerwca tramwaje znowu będą jeździć swoją planową trasą przez Grunwaldzką, aż do centrum. Teraz dojazd z tych terenów będzie o połowę krótszy!

Jest to także dobra wiadomość dla osób, które w trakcie Euro będą chcieli się dostać na stadion miejski. Tramwaje będą kończyć trasę przystanek za obiektem sportowym. Modernizacja dróg i torów tramwajowych trwała aż 9 miesięcy i skutecznie utrudniała życie mieszkańcom, którzy godzinami stali w korkach, aby dostać się do pracy. Być może od razu nie odczują zmiany, bo co chwilę napływają nowi goście do miasta, ale po zakończeniu EURO 2012 zauważą różnicę.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Poznanianka
  • Poznanianka
  • 05.06.2012 15:30

Dziękuje za informacje .Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.