Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21923 miejsce

Poznań. Wypadek na ulicy Księcia Mieszka I. Dwie osoby nie żyją.

Wczoraj koło godziny 18, na ulicy Księcia Mieszka I w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Kobieta przechodząca w niedozwolonym miejscu, weszła wprost pod koła nadjeżdżającego motocykla.

1 z 6 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Miejsce wypadku. Ulica prosta i bezkolizyjna. Piesi mają do swojej dyspozycji przejście podziemne. Fot. Google Earth
Miejsce wypadku. Ulica prosta i bezkolizyjna. Piesi mają do swojej dyspozycji przejście podziemne. Fot. Google Earth

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

motocyklista
  • motocyklista
  • 10.09.2012 10:41

Tragedia była, już nikt o niej nie pamięta. Wczoraj również prawie w tym samym miejscu przechodziła starsza kobieta. Tamtędy jadę zawsze bardzo powoli, aby oddać hołd koledze motocykliście. Ale gdybym jechał 70 km/h nie wiem jak by się to skończyło. Weszła na jezdnię spoglądając przez sekundę w lewo. Nie zauważyła mnie. Jak zatrąbiłem to wymachiwała ręką grożąc mi. Aż miałem ochotę się zatrzymać i wytłumaczyć jej gdzie jest bezpieczne przejście.

Komentarz został ukrytyrozwiń
marika pawelczak
  • marika pawelczak
  • 26.09.2010 09:12

Bartus wspaniały chłopak w zyciu nie znałam bardziej odpowiedzialnego faceta jestesmy z Tobą nasz łaczymy sie w bólu całym sercami...

Komentarz został ukrytyrozwiń
waski
  • waski
  • 25.09.2010 22:54

Witam szkoda obu kobiete znalem a Bartka nie ale z tego co wiem byl dobrym kierowca . :(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Miły
  • Miły
  • 25.09.2010 21:08

Jutro pójdę na miejsce zdarzenia i zapalę znicz ponieważ naprawde szkoda mi motocyklisty.

Komentarz został ukrytyrozwiń
instruktor
  • instruktor
  • 25.09.2010 17:07

A_Z chciałem zwrócić uwagę że ta nie ma ograniczenia prędkości tylko jest podniesiona prędkość z dopuszczalnej w terenie zabudowanym 50 km/h do 70 km/h co świadczy o tym że ten odcinek drogi jest bezpieczny i absolutnie pieszy nie powinien się tam znaleźć. Szkoda motocyklisty

Komentarz został ukrytyrozwiń
maniujr
  • maniujr
  • 25.09.2010 15:53

kierowca motocykla miał kilkunastoletnie doświadczenie rajdowe. od wielu lat posiadał licencję rajdową, jeździł w rajdach, wyścigach, był świetnym kierowcą, pilotem i kolegą. bardzo spokojnym i rozsądnym.był osobą bardzo mocno związaną ze światem rajdów, Torem Poznań, forum Subaru (sam do niedawna takie auto posiadał). nie obwiniał bym go, bo sytuacja jest dość analogiczna do śmierci Rajdowego Mistrza Polski - Janusza Kuliga (pewna Pani nie zamknęła szlabanu, a tu ktoś mu wszedł pod koła)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcys
  • Marcys
  • 25.09.2010 14:47

Szkoda ze nikt z piszacych nie znal Tego motocyklisty [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń
Przemo
  • Przemo
  • 25.09.2010 11:54

Dużo osób z premedytacją wchodzi pod koła wymuszając ostre hamowanie.
Nie zdając sobie sprawy, że kierowca motocykla nie zahamuje z piskiem i nie zatrzyma się w miejscu.
Dotyczy to głównie starszych ludzi, z którymi straż miejska unika kontaktów, bo gimnazjalista przyjmie mandat bez gadania a dziadek będzie dyskutował 30miut.
Kilka razy widziałem jak babcia przechodziła przez środek ruchliwego skrzyżowania (na ukos) a strażnik miejski się tylko przyglądał i nic!
Potem takie zachowania wchodzą w krew.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MAG
  • MAG
  • 24.09.2010 18:59

szkoda ze ta kobieta nie przezyla mogla by odpowiedziec przed sądem za spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym