Facebook Google+ Twitter

„Poznań za pół ceny” już w ten weekend

Pod tym hasłem ruszyła akcja promująca Poznań. Dla tych wszystkich, którzy nie mieli okazji odwiedzić stolicy Wielkopolski to najlepsza okazja, aby odkryć uroki tego miasta.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Ratusz_Pozna%C5%84_Wo%C5%BAna.jpg&filetimestamp=20050703131202Tylko w ten weekend mamy okazję uczestniczyć w licznych imprezach organizowanych w Poznaniu i to za pół ceny. A okazja jest wyjątkowa, nie tylko dlatego, że słynący z oszczędności poznaniacy zdecydowali się obniżyć ceny w hotelach, restauracjach i muzeach aż o połowę, ale także ze względu na to, że w tym czasie czeka na turystów wiele atrakcji.

Wszyscy zainteresowani historią i architekturą miasta mają możliwość odkrywania jego uroków wraz z przewodnikiem, odwiedzenia muzeów, do których wstęp w sobotę jest darmowy, a w niedzielę za połowę ceny biletu normalnego.

Od 6 czerwca natomiast na Rynku Starego Miasta trwa słynny Jarmark Świętojański, gdzie artyści i kupcy oferują swoje wyroby. Jutro zaś w jazzowe klimaty wprowadzi nas poznański zespół Dixi Company.

Nie pozostaje więc nic innego jak zaprosić wszystkich do Poznania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Trochę późno...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.