Facebook Google+ Twitter

Poznań: Zaginął taksówkarz. Policja prosi o pomoc

Poznańscy policjanci poszukują taksówkarza, który zaginął w środowy wieczór 11 listopada. Po raz ostatni był on widziany na postoju taksówek przy ulicy Murawa. Stamtąd też zgłosił do centrali ostatni kurs do podpoznańskich Koziegłów.

Zaginął taksówkarz. Policja prosi o pomoc. / Fot. Dominik Rutkowski/archiwumPoszukiwania mężczyzny trwają już od kilkudziesięciu godzin. 51-letni taksówkarz stał na postoju taksówek przy ul. Murawa. Około godziny 22:50 mężczyzna zgłosił w centrali kurs do Koziegłów. Od tego momentu ślad po nim zaginął. Nie wiadomo co dzieje się z taksówkarzem jak i jego samochodem. Pomimo szeroko zakrojonych poszukiwań z wykorzystaniem policyjnego śmigłowca nie udało się ustalić co dzieje się kierowcą.

Poszukiwany samochód to Mercedes C220 o numerach rejestracyjnych PO 154 NT koloru srebrnego. Samochód ten ma oznaczenia korporacji Taxi RMI Poznań nr boczny 233.

Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które widziały lub wiedzą gdzie znajduje się samochód. O kontakt proszeni są również wszyscy taksówkarze, którzy stali na postoju przy ulicy Murawa w Poznaniu w środę przed godziną 23.

Wszystkie informacje można przekazywać poznańskim policjantom pod alarmowym numerem telefonu 997 oraz 519-064-494.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Telefon komórkowy każdy ma, tylko trzeba zwiększyć uwagę i uczulić społeczeństwo na reagowanie. Szybka reakcja może zapobiegać ludzkim nieszczęściom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.