Facebook Google+ Twitter

Poznań. Zostań Zielonym Liderem

Rozwiń swoją aktywność obywatelską. Weź udział w "Szkole Zielonych Liderów" - warsztatach, które odbędą się w Poznaniu w ciągu 3 weekendów między 2 a 17 kwietnia.

Plakat informacyjny / Fot. Centrum Promocji EkorozwojuCentrum Promocji Ekorozwoju to prężnie działające poznańskie stowarzyszenie. Celem organizacji jest rozwijanie postaw, inicjatyw i działań zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju wśród mieszkańców Poznania i najbliższej okolicy.

Szczegóły: "Ekostudent" - poznańskie Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju

"Szkoła Zielonych Liderów" to program stowarzyszenia, adresowany do mieszkańców poznaniaków pragnących zmieniać swoje otoczenie na lepsze, poprzez zrównoważony ekorozwój w swoim codziennym życiu.

Organizacja chcąc zwiększyć świadomość i aktywność obywatelską społeczeństwa poprzez dostarczenie im niezbędnej wiedzy z zakresu ochrony środowiska, pisania projektów oraz doskonalenia własnych umiejętności interpersonalnych. W tym celu właśnie otwiera swą Szkołę Zielonych Liderów. Program realizowany będzie w postaci warsztatów prowadzonych przez trenerów oraz praktyków – działaczy wielkopolskich i ogólnopolskich organizacji proekologicznych.

Warsztaty odbędą się w Poznaniu w czasie 3 weekendów w okresie 2- 17 kwietnia. Wezmą w nich udział 15-osobowe grupy. Wszystkie informacje teoretyczne uczestnikom szkolenia zostaną udostępnione w postaci specjalnie przygotowanego e-learningu.

Szczegóły projektu przedstawione zostały na stronie internetowej: zielonylider.pl. Projekt finansowany w ramach konkursu Małych Grantów 2010 Fundacji Sendzimira.

Zapraszam na stronę Centrum Promocji Ekorozwoju.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Każde obcowanie z przyrodą uczy i wnosi coś nowego i pozytywnego. A nauka poznawania i odczuwania przyrody wzbogaci małego człowieka na całe życie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drzewa i kamienie nauczą cię rzeczy,
których nie usłyszysz z ust żadnego nauczyciela.
(Claraval)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.