Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19971 miejsce

Poznaniacy pomogli Ukrainie

W niedzielę 2 marca nad poznańską Maltą została zorganizowana impreza charytatywna "Pomóżmy Wspólnie Ukrainie". Głównym celem imprezy była zbiórka środków medycznych, które trafią do mieszkańców Ukrainy.

Tak się bawi Poznań i pomaga Ukraińcom. / Fot. Mateusz WawrowskiW niedzielę 2 marca na mecie Toru Regatowego Malta została zorganizowana impreza charytatywna "Pomóżmy Wspólnie Ukrainie". Pogoda dopisała, co spowodowało, że wielu Wielkopolan przybyło na wydarzenie. Wielu z nich przyniosło środki medyczne m.in. bandaże, plastry, wody utlenione. Zebrane rzeczy trafią do mieszkańców Ukrainy, zostaną dostarczone przez firmę Raben.

 / Fot. Mateusz WawrowskiPodczas imprezy można było posłuchać występów muzycznych. Około godziny 14 na scenie pojawił się KIDS Gospel Joy - 15 dzieci pod okiem dyrygentki Agnieszki Górskiej-Tomaszewskiej, która dorosły chór doprowadziła do półfinału TVN Mam Talent. Tuż po występach dzieci na scenie pojawił Flying Heads.

Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się stoisko firmy Mokoloko. Tam mali poznaniacy mogli otrzymać baloniki, a także pomalować sobie twarz. To wszystko dzięki miłym animatorkom, które od godziny 11 nie miały nawet czasu na przerwę. Do stoiska ustawiały się długie kolejki.

 / Fot. Mateusz WawrowskiTuż obok wspomnianego stoiska można było obejrzeć, jak i pobawić się modelami pojazdów z klocków LEGO. Wielu osobom najbardziej podobał się autobus Ikarus 260.04, podobnym zainteresowanie cieszył się tramwaj Konstal 105Na.

Kilka minut przed godziną 18 na scenie pojawił się zespół "Kto To Taki", który wykonał piosenkę "Protest song Majdan".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.