Facebook Google+ Twitter

Poznańscy miłośnicy cinquecento usłyszeli zarzuty

W nocy z 3 na 4 listopada na jednym z poznańskich osiedli pijany mężczyzna ukradł 4 samochody marki Fiat Cinquecento. Jednym z nich staranował auta na osiedlowym parkingu i próbował uciec przed policją. Miał wspólnika, obaj usłyszeli zarzuty.

Jak informuje Komenda Wojewódzka w Poznaniu, na jednym z poznańskich osiedli doszło do nietypowego zdarzenia.

Mieszkaniec osiedla Orła Białego ukradł 4 samochody marki Fiat Cinquecento.
Wszystkie samochody zwoził na osiedlowe boisko. Jednym z "cintusiów" wykonywał rozmaite manewry, uszkadzając zaparkowane samochody na osiedlowym parkingu. Zachowanie mężczyzny zauważył mieszkaniec pobliskiego bloku i zawiadomił policję.

Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce, zauważyli mężczyznę jeżdżącego po boisku fiatem. Na widok policjantów zaczął uciekać. Nie ujechał za daleko, został zatrzymany. Jak się okazało w trakcie swojej zabawy był pijany.

Jak ustaliła poznańska policja, 20-letni mężczyzna ukradł swojej matce kluczyki do auta i tymi kluczykami otwierał i uruchamiał samochody tej samej marki.

W trakcie przesłuchania młody mężczyzna przyznał, że "nie pracował" sam. W kradzieży pomógł mu 21-letni kolega.

Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty za kradzież samochodów, jeden z nich otrzymał także zarzut za uszkodzenie samochodów i prowadzenie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

@ Andrzej Przybylski
Dziękuje Panie Andrzeju za pozytywny komentarz i ocenę mojego artykułu. Taki mały szczegół, jestem Mateusz, a nie Mariusz;) Pozdrawiam, Mateusz
Informacja ta, jak i inne moje wiadomości są wiarygodne. Jestem Poznaniakiem i chce przez artykuły, czytelnikom tego portalu przybliżyć Poznań. Nie jestem kawalarzem i nie zakpiłem sobie z Krakowian, tak jak jeden z użytkowników tego portalu uważa w swoim komentarzu i artykule. Chociaż jestem Poznaniakiem piszę także o innych ciekawych, ważnych i wiarygodnych informacjach z naszego kraju i pozostałego świata.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.