Facebook Google+ Twitter

Poznańscy żużlowcy szukają nowych kibiców

"Skorpiony", młody klub żużlowy PSŻ Poznań w niedzielę 10 sierpnia będzie walczył o awans do pierwszej czwórki I ligi. W celu zdobycia kolejnych sympatyków sportu żużlowego zarząd proponuje rabaty dla firm.

Zeszłoroczny mecz z drużyną GKM Grudziądz zgromadził liczne grono kibiców. W tym roku są oni jeszcze bardziej potrzebni. / Fot. Małgorzata MrozekBilety na najbliższy mecz będzie można kupić ze zniżką 5 proc. przy zakupie 10 sztuk, 10 proc. przy zakupie powyżej 20 oraz 15 proc. przy zakupie ponad 50 biletów. W trakcie meczu zostanie odczytana lista firm, która skorzystała z propozycji. Na stronie internetowej ukaże się także podziękowanie dla tychże przedsiębiorstw.

10 sierpnia o 17.30 na stadionie na poznańskim Golęcinie PSŻ Poznań zmierzy się z zespołem GKM Grudziądz. Jeśli „Skorpiony” zwyciężą pojedynek, awansują do pierwszej czwórki w lidze i dalej będą rywalizować z silniejszymi drużynami, znajdującymi się w czołówce I ligi. Dlatego też tak ważne jest wsparcie kibiców, których liczba ma wzrosnąć dzięki propozycji zarządu.

Więcej na stronie klubu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.