Facebook Google+ Twitter

Poznańscy żużlowcy zaprezentują się kibicom

W najbliższy piątek odbędzie się prezentacja zawodników drużyny żużlowej PSŻ Poznań. Kibice nie mogący doczekać się rozgrywek, mogą przyjść do centrum handlowego Poznań Plaza, gdzie o godzinie 19 ma rozpocząć się to wydarzenie.

Plakat reklamujący imprezę. / Fot. plakatNa scenie w centrum handlowego już dwa dni wcześniej pojawiła się dekoracja wykonana przez członków SSSŻ Skorpiony – flagi i motocykl. Będą czekać na przedstawienie nowych twarzy wśród "rycerzy czarnego sportu" w Poznaniu: Zbigniewa Sucheckiego, Alana Marcinkowskiego oraz Kauko Nieminena, a także sportowców, których wyczyny można było podziwiać na Golęcinie już rok wcześniej. Pojawi się również nowy trener Skorpionów – Zbigniew Jąder.

Prezentacja będzie dla wielu fanów okazją do uzyskania informacji o tych, którym kibicują. Ponadto impreza skróci nieco czas oczekiwania do 13 kwietnia, kiedy to odbędą się w Poznaniu pierwsze zawody Drużynowych Mistrzostw Polski I ligi. Niestety, pogoda nie dopisuje żużlowcom, więc dotychczasowe rozrywki zostały odwołane.

Dla niecierpliwych i ciekawskich – prezentacja żużlowców o 19 w poznańskiej Plazie w piątek 28 marca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.