Facebook Google+ Twitter

Poznańska policja znalazła dwa ciała w spalonym samochodzie

Poznańska policja wyjaśnia okoliczności śmierci dwóch osób: mężczyzny i dziecka, których ciała znaleziono wczoraj w spalonym samochodzie na dzikiej plaży w Skrzynkach (gmina Kórnik).

 / Fot. KWP PoznańZ informacji jakich udzielił Polskiej Agencji Prasowej rzecznik wielkopolskiej policji podinspektor Andrzej Borowiak wynika, że spalony samochód oraz ciała dwóch ofiar znaleziono wczoraj po godzinie 20.00 na polanie przylegającej do Jeziora Kórnickiego w miejscowości Skrzynki.

Pojazd stał częściowo zanurzony w wodzie, a kilka metrów od niego leżało ciało mężczyzny. Po ugaszeniu płonącego samochodu, strażacy odkryli w środku zwęglone ciało małego dziecka, jednak nie określono jeszcze jego wieku. Podinspektor zaznaczył także, że na chwilę obecną trudno jest wymieniać prawdopodobne okoliczności tej sprawy. Tożsamość mężczyzny została wstępnie ustalona. Dziś ma dojść do identyfikacji oraz sekcji zwłok, która wyjaśni, czy przyczyną śmierci był ogień. Na miejscu do późna pracowali technicy policyjni, prokurator i straż pożarna.

Źródła:

www.epoznan.pl
www.polskalokalna.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.