Facebook Google+ Twitter

Poznański Restaurant Day

Sobota minęła w Poznaniu pod znakiem jednodniowych restauracji, które otworzyli tego dnia miłośnicy sztuki kulinarnej tworząc wiele wyjątkowych miejsc.

Poznański Restaurant Day / Fot. Natalia NijakWydarzenie odbyło się w Poznaniu już po raz 7. Każdy mógł spróbować swoich sił w prowadzeniu własnej restauracji, wystarczył jedynie dobry pomysł i dużo wolnego czasu do przygotowania wszystkich smakołyków. Tym razem na kulinarnej mapie Poznania pojawiło się aż 26 wyjątkowych miejsc. Były ciasta, zupy, babeczki, tarty, hamburgery, sushi i wiele innych przysmaków. Pomysł na projekt pochodzi z Finlandii i powstał w 2011 roku, od tamtego czasu cieszy się coraz większą popularnością. Głównym założeniem jest możliwość prowadzenia własnej restauracji w przestrzeni publicznej przez amatorów. Wydarzenie odbywa się raz na 3 miesiące.

Jednym z miejsc, w którym można było nabyć przysmaki była Strefa Kultywator w której tego dnia od godziny 13:00 było Poznański Restaurant Day / Fot. Natalia Nijakwyjątkowo tłoczno. Zarówno starsi jak i młodsi mogli znaleźć coś dla siebie. Z roku na rok inicjatywa cieszy się większym zainteresowaniem nie tylko odwiedzających, ale i nowych restauratorów. Kolejna edycja już w lutym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.