Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10577 miejsce

Poznański wieżowiec z klocków LEGO

Wieżowiec, czyli budynek mieszkalny, 16-kondygnacyjny znany jest w całym Poznaniu. Dziesięć takich obiektów znajduje się na osiedlu Orła Białego. Kilka dni temu wpadłem na pomysł odwzorowania z klocków LEGO jednego z nich.

Wieżowiec z 870 klocków LEGO. / Fot. Mateusz WawrowskiPoznańskie wieżowce, czyli budynki mieszkalne mają 57 metrów wysokości, znane są w całym Poznaniu. W nich mieszka około 140 rodzin. Kilka dni temu wykonałem projekt wieżowca z klocków LEGO, odwzorowałem jeden z dziesięciu, 16-kondygnacyjnych budynków znajdujących się na osiedlu Orła Białego w Poznaniu. Obiekt zaprojektowałem w specjalnym programie Lego Digital Designer. Pracowałem przez kilka godzin, budując wirtualnie. Mój wieżowiec składa się z 870 klocków LEGO. Mam zamiar zbudować go z realnych klocków. Od siedemnastu lat jestem miłośnikiem klocków LEGO, pierwszy zestaw dostałem w wieku 3 lat i tak zaczęła się moja przygoda z klockami duńskiej firmy, znanej na całym świecie od ponad półwieku.

Jeden z 16-kondygnacyjnych budynków znajdujących się na osiedlu Orła Białego w Poznaniu. / Fot. Mateusz WawrowskiProjekt wieżowca z klocków LEGO zamieściłem na specjalnej, międzynarodowej stronie LEGO CUUSOO. Na mój 16-kondygnacyjny budynek w małej skali można oddać głos. Jeżeli na projekt mojego wieżowca zagłosuje 10 tysięcy osób, firma LEGO wyprodukuje ten zestaw i będzie dostępny on w każdym sklepie na całym świecie.

Aby zagłosować, trzeba się zarejestrować, jeśli chcesz oddać głos kliknij w link LEGO CUUSOO Polish skycraper. Za wszystko oddane głosy serdecznie dziękuję.

Więcej informacji o osiedlu Orła Białego na osiedlowym portalu informacyjnym OrłaBiałego24.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zniknąłem z W24, bo zająłem się swoim portalem osiedlowym OrłaBiałego24. Zamieszczam tam informacje dla mieszkańców osiedla Orła Białego w Poznaniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mateuszu , brakowało mi Pana :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.