Facebook Google+ Twitter

Poznańskie Klasyki Nocą - inauguracja sezonu

Z początkiem kwietnia rusza drugi sezon Poznańskich Klasyków Nocą, a przedsmakiem inauguracji będzie wystawa na targach Motor Show 2013.

 / Fot. Dominik OstrowskiPoznańskie Klasyki Nocą to coś więcej niż cotygodniowe, czwartkowe spotkania właścicieli klasycznych samochodów z Poznania i okolic.

Nie chodzi tu o sport, rywalizację czy adrenalinę. PKN to grupa miłośników delektowania się motoryzacją i dzielenia się przeżyciami oraz doświadczeniami z nią związanymi. Klasyczny oldtimer czy youngtimer, to kawał przeszłości w pigułce. Każdy klasyk może opowiedzieć nam jakąś historię i tylko od nas zależy czy chcemy ja poznać oraz jej dotknąć.
Na spotkaniach Poznańskich Klasyków, zobaczyć można przekrój całej motoryzacji: obok siebie może stanąć Fiat 126p i Cadillac z lat pięćdziesiątych, superluksusowe BMW E9 czy Mercedesy W107 obok miejskich Mini, sportowe Fordy Capri koło dostawczych Nys i Żuków. Co tydzień spotkać można zupełnie inne auta, których liczba dochodzi nawet do 80-100 egzemplarzy!

To, co zobaczą zwiedzający Targi Motor Show 2013, będzie właśnie próbą ukazania tego, co tak naprawdę łączy tę grupę ludzi ze sobą. Na stoisku PKN zapoznać będzie się można z historią wybranego auta i dowiedzieć się, dlaczego jest ono tak wyjątkowe dla właściciela. Atrakcji będzie jednak o wiele więcej, lecz organizatorzy nie chcą zdradzić na razie szczegółów.
Obecność Poznańskich Klasyków Nocą na Targach Poznańskich, będzie pięknym przedsmakiem otwarcia sezonu, które nastąpi już 11 kwietnia, jak zwykle na parkingu przy Termach Maltańskich o godzinie 20:00.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.