Facebook Google+ Twitter

Poznańskie Zintegrowane Centrum Komunikacyjne rośnie w oczach.

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-11-08 16:18

Zobacz film poświęcony budowie Nowego Dworca Głównego i przedłużenia linii Poznańskiego Szybkiego Tramwaju w technice Tilt Shift!

Nowy Dworzec Główny PKP w Poznaniu pnie się w górę. Widać też postęp prac przy przedłużeniu Poznańskiego Szybkiego Tramwaju do Dworca Zachodniego. Właściwie całe centrum Poznania wygląda w tej chwili jak jeden wielki plac budowy. Ekipa z Gurumedia nakręciła film techniką tilt-shift, w zminiaturyzowanej wersji pokazujący prace w w okolicach Dworca PKP.

– Nie każdy ma okazję obserwować to, co dzieje się obecnie w rejonie Targów, czy Mostu Dworcowego, a tam od kilku miesięcy widać wyraźne postępy prac przy budowie Nowego Dworca PKP Poznań Główny oraz przy przedłużeniu Poznańskiego Szybkiego Tramwaju – mówi Jakub Markiewicz z firmy GuruMedia, która zrealizowała film. –
Postanowiliśmy, że pokażemy postęp prac w centrum Poznania w technice zminiaturyzowanej –
dodaje.

Materiał video został zebrany w ciągu dwóch dni, natomiast sama postprodukcja wymagała kilkunastu godzin. Do podkładu muzycznego wykorzystany został utwór Digital_Primitives - Ol Saint Peter (na licencji CC).

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.