Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7025 miejsce

Pozostałe dokumenty rodziców

Te dokumenty rodziców z lat 1941 - 1976 r też już są historią, historia życia w PRL

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Karta kwitowa
Karta kwitowa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Tak potwierdzaloby to swiadectwo czeladnicze reprodukcja 3. Kiedys mialem ksiazke do nauki szkolnej geografii z bazgrolami na marginesie opatrzona mapa swiata wydana bodaj w roku 1902 czy pozniej, gdzies mi sie zawieruszyla ale pomyslalem ze z takiej mogl sie uczyc moj pradziadek. Poszukam jeszcze!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widze w repordukowanym dokumencie date 15 October 1909 ta data przypomina mi date urodzin mojego SP dziadka ale to chyba data urodzenia osoby dla ktorej wystawiono dokument p. Grzegorzu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mozna nawrzucac do tekstu nawet 10 groszy swojego felietonowego komentarza i nadal miec to Pioro i kategoryzacje jako tekst dziennikarski. Z jakiegos powodu od marca nie pisuje tu wiekszych materialow a podstawowa kwestia jest mozliwosc wstawiania okienka youtube odebrana chyba nam wszystkim a nie musze tlumaczyc ze w materii pisania o serialach czy filmach kinowych to kwestia podstawowa, w efekcie tylko niewiele materialow w W24 ma yakie okienko zobacz link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie trzy grosze maja chyba u nas tylko Autorzy zaszczyceni tzw. Piorem i zgrupowani w gildie. A co pan mysli o dokumentach pradziadkow z 1918 roku w koncu 100 lecie za pasem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak zwykle, bez odzewu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze zastanawiały mnie kryteria przydziału przez redakcję artykułów do poszczególnych kategorii. Moje galerie z dokumentami przedwojennymi, wojennymi, powojennymi i z lat 1950 -65, to historia (więc: Cywilizacja), a pozostałe (z lat 1941 - 1976) to Hyde Park (a więc: Moje Trzy Grosze). To naprawdę ciekawe!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.