Facebook Google+ Twitter

Pozycjonowanie od podstaw

Pozycjonowanie i optymalizacja to dwa hasła, które w dzisiejszym internecie biją rekordy popularności.

 / Fot. sxc.huKażdy z nas, nawet jeśli nie posiada własnej strony internetowej i nigdy nie interesował się tą tematyką, powoli zaczyna rozumieć, że wszelkie, jak najbardziej realne, zyski z istnienia danej domeny w wirtualnym świecie są bezpośrednio uzależnione od miejsca jakie zajmuje ona w pokazywanych przez wyszukiwarkę wynikach. Ilu z nas bowiem zdarza się zajrzeć dalej niż na drugą stronę wyników, po tym jak wpiszemy w Google nasze zapytanie? Niewielu, prawda?

Jak powiedział nam Jacek Wieczorek, prezes profesjonalne-pozycjonowanie.pl
"Sama sztuka, czy raczej zawód, pozycjonowania to sprawa skomplikowana i żmudna. Sterujący wyszukiwarką i strzeżony niczym największa tajemnica algorytm jest uwrażliwiony na blisko trzysta różnych czynników, z czego najlepsi pozycjonerzy są w stanie wymienić nie więcej niż połowę. Jeśli dodać do tego, że sam algorytm jest przez cały czas zmieniany i udoskonalany to nie może dziwić, że nie jest łatwo skutecznie wypozycjonować stronę. Tym bardziej, że wszelkie zbyt trywialne i oczywiste próby mogą dać zgoła odwrotny skutek - Google bardzo nie lubi, gdy ktoś próbuje go oszukać i w przypadku wykrycia manipulacji potrafi surowo i dożywotnio ukarać śmiałka permanentnie banując pozycjonowaną witrynę w wyszukiwarkach.".

Internet pełen jest informacji, lepszej i gorszej jakości, o tym jak skutecznie wypozycjonować swoją stronę, czego unikać, a co starać się osiągnąć. Opisanie ich wszystkich było by zajęciem nie tylko bezcelowym, z racji powtarzania informacji, co również wyjątkowo żmudnym i (patrząc na objętość) najprawdopodobniej syzyfowym. Każdy, kto chciałby powiększyć swoją wiedzę na wspomniany temat należy polecić... wyszukiwarkę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

rejlouagn
  • rejlouagn
  • 14.07.2011 22:47

exH99j <a href="http://aasiumrgguoj.com/">aasiumrgguoj</a>, [url=http://boiewllvfbpv.com/]boiewllvfbpv[/url], [link=http://wytlqjqdqnpp.com/]wytlqjqdqnpp[/link], http://ojbyyweunjuq.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę że pozycjonowanie to męska rzecz. Kobitki tego nie czytają. Trochę się dowiedziałem i zapamiętałem. Czekamy na dalsze wejścia autora.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • P S
  • 25.02.2010 20:40

"Autor dziękuje za pomoc Pozycjonowanie" link na Pozycjonowanie celowo zrobiony aby wzmocnić swoją stronę, zakładam że cały artykuł tylko i wyłącznie napisany po to aby zyskać link z mocnej strony jaką jest W24 - ale może się mylę zobaczymy co jeszcze autor ciekawego napisze na łamach W24

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na te i inne pytania (nie)mogą odpowiedzieć informatycy link Odwalili kawał dobrej roboty - dzięki nim - jesteśmy wszyscy razem, jak i każdy z osobna na 1. miejscu w Google!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.02.2010 18:08

"zwykle bardzo mało EFEKTOWNY" a nie miało być czasem efektywny?

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.