Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6063 miejsce

Pożyczki pod zastaw samochodów – krótki poradnik

Krótki poradnik dla wnioskodawców. W czasach gdy o satysfakcjonujący etat jest niezwykle trudno, kryzys paraliżuje gospodarkę a jeden na dziesięciu Polaków boryka się z bezrobociem

 / Fot. scx.huprodukty finansowe cieszą się powodzeniem większym niż kiedykolwiek. Niespodziewany wydatek, chęć rozwinięcia działalności gospodarczej czy nagła choroba, to jedne z tych wydarzeń kiedy zaczynamy zastanawiać się nad pożyczeniem brakujących środków pieniężnych. Tych, którzy nie mają stałego źródła dochodu, a są właścicielami auta, zainteresować może pożyczka pod zastaw samochodu. To rozwiązanie poleca się również ludziom na co dzień pracującym w transporcie samochodowym. Na czas trwania umowy pożyczkowej nie trzeba bowiem zaprzestawać użytkowania auta. Jest ono jedynie zabezpieczeniem dla instytucji udzielającej zobowiązania, a zajmowane jest dopiero gdy wnioskujący znacząco spóźnia się z oddaniem długu, unika kontaktu z wierzycielem i nie stara się załatwić sprawy polubownie. Decyzję o podpisaniu umowy trzeba wielokrotnie przemyśleć, skonfrontować zyski z potencjalnym obciążeniem budżetu. Dopiero gdy jesteśmy absolutnie pewni, że będziemy w stanie spłacać comiesięczne raty, decydujmy się na tego typu zobowiązania finansowe. Pożyczka pod zastaw samochodu udzielana jest najczęściej na okres kilku-kilkunastu miesięcy. Jej wysokość ustala się na podstawie oględzin auta, gdzie znaczenie ma przede wszystkim marka, stan techniczny, rocznik produkcji i przebieg. Osoba, która wnioskuje o pożyczkę musi być jedynym właścicielem pojazdu, a własność tą odpowiednio udokumentować. Na rynku działa co najmniej kilkanaście firm trudniących się udzielaniem pożyczek pod zastaw samochodów. Z większością wystarczy skontaktować się telefonicznie bądź za pomocą poczty elektronicznej. Wyznaczony do naszej sprawy konsultant przeprowadzi potencjalnych klientów przez wszystkie kroki weryfikacji zgłoszenia, wyceny samochodu i ostatecznie finalizacji umowy.

Pożyczka dla posiadaczy samochoduJest kilka sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Na przykład można pójść do banku lub innej instytucji parabankowej i wziąć pożyczkę lub kredyt. Trzeba posiadać oczywiście stałe dochody i mieć czystą historię kredytową. Ale są również inne sposoby, pozabankowe. Dobrą opcją, dla posiadaczy samochodów jest pożyczka pod zastaw samochodu. Z takiej opcji oczywiście również można skorzystać w banku, ale szeroko dostępne są prywatne pożyczki pod zastaw auta. Jak w przypadku każdej pożyczki, trzeba spełniać pewne wymagania. Pożyczka pod zastaw samochodu jest dla osoby, która jest właścicielem danego pojazdu. Samochód musi również być wolny od kredytów lub innych obciążeń. Takie rozwiązanie problemu braku gotówki posiada wiele zalet. Prywatny pożyczkodawca nie sprawdza Klienta w Biurze Informacji Kredytowej, czyli nawet ktoś z nieczystą historią kredytową można się ubiegać o taką pożyczkę, wystarczy, że samochód jest zarejestrowany na niego. Inna ważną zaletą jest to, iż samochód dalej może być wykorzystywany przez pożyczkobiorcę. Czyli bierzemy pożyczkę pod zastaw własnego pojazdu, ale dalej nim jeździmy. Pytanie: gdzie taką pożyczkę wziąć? Odpowiedź jest bardzo prosta. W internecie znajdziemy bardzo wiele prywatnych ogłoszeń na temat pożyczek pod zastaw samochodu. Pożyczkodawcy oferują takie rozwiązania na wielu portalach informacyjnych i tablicach ogłoszeń. Nie mają wielu wymagań, a oferują gotówkę bez większych, często zbędnych formalności. Oprocentowanie i czas trwania spłaty takiej pożyczki jest różne i zależy od ustaleń z prywatnym pożyczkodawcą. Umowa często bywa potwierdzona notarialnie. Wypłata środków również nie jest problemem. Po skompletowaniu i sprawdzeniu wymaganych dokumentów oraz po podpisaniu umowy pieniądze w krótkim czasie mogą być przelane na konto bankowe pożyczkobiorcy.

źródło - http://www.pozyczkipodzastaw.katowice.pl/pozyczki-pod-zastaw-samochodow-krotki-poradnik-dla-wnioskodawcow/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.