Facebook Google+ Twitter

Pożyteczne Ferie 2009

Fundacja Wspomagania Wsi ogłosiła kolejną edycję konkursu "Pożyteczne Ferie 2009". Z województwa pomorskiego na 360 rozpatrywanych przez Fundację wniosków nagrodzono 10 , w tym dwa z gminy Kołczygłowy.

Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich w Gałąźni Wielkiej i Sołectwo Łubno pozyskały środki na zorganizowanie zimowych ferii dla dzieci zamieszkałych na ich terenie. Dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Wspomagania Wsi uczniowie klas 5 i 6 szkoły podstawowej mają możliwość sprawdzenia poziomu swej wiedzy, przed ważnym okresem wyboru gimnazjum, a także mogą przyjemnie spędzić zimowe wakacje.

Od 2 lutego w Gałąźni Wielkiej rozpoczynają się zajęcia, w ramach których przewidziano m.in: ćwiczenia w rozwiązywaniu testów kompetencyjnych do gimnazjum i wizytę w leśniczówce, połączoną z rozstawianiem zbudowanych własnoręcznie karmników.
Aktywny wypoczynek gwarantują terenowe zajęcia rekreacyjno-ruchowe, wycieczki na basen i do teatru w Słupsku. W ramach programu przewidziany jest również codzienny posiłek oraz zabawa karnawałowa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.