Facebook Google+ Twitter

Praca jak marzenie? 2. edycja konkursu Fujifilm

Fujifilm organizuje drugą edycję wyjątkowego konkursu. Zwycięzca zarobi 60 tys. zł i zaplanuje swoją trzymiesięczną podróż po świecie, której koszty w całości pokryje Fujifilm. Brzmi jak marzenie, prawda?

 / Fot. unknown: simple wide-spread figure, CC 1.0Fujifilm poszukuje fotopodróżnika, który podczas swoich wojaży będzie testował sprzęt firmy Fuji. Zadaniem zwycięzcy będzie prowadzenie fotobloga, na którym codziennie będzie zdawał relacje ze swojej podróży.

Rekrutacja składa się z kilku zadań. Zgłoszenia będę przyjmowane do 29 stycznia 2012 r. Od tej pory co jakiś czas na stronie konkursu będą pojawiać się kolejne zadania. W maju zostanie wyłoniona finałowa dziesiątka, która będzie musiała stawić się w wyznaczonym przez organizatora miejscu. Tam czekają finalistów kolejne zadania.

Zwycięzca rozpocznie swoją podróż w lipcu. Zwyciężczyni pierwszej edycji, Maria Brzezińska, zwiedziła Nepal, Indie, Nowy Jork, Ugandę i Alpy. Zrobiła kilka tysięcy zdjęć. Kilka z nich wystawiono na sprzedaż, a dochód przekazano afrykańskim organizacjom, którymi zainteresowała się Maria.

Organizatorzy wymagają znajomości języka angielskiego, lekkiego pióra, ciekawości świata i otwartości na nowe wyzwania. Oprócz tego trzeba być miłośnikiem podróży i fotografii. Trzeba również zainwestować swój czas i pieniądze w pracę nad kolejnymi zadaniami wyznaczanymi przez organizatora.

Internauci jednak różnie komentuję ofertę. "Z tego co wyczytałem, to bym musiał wydać własne oszczędności i poświęcić swój czas i żyć w niepewności przez pół roku aż do ogłoszenia, kto wygrał. W tym czasie Fuji korzystałoby z mojego wkładu i ciężkiej pracy" - komentuje na forum Anonymous.

Fuji oferuje 20 tys. zł netto miesięcznego wynagrodzenia i możliwość zrobienia wielu zdjęć najnowszymi aparatami Fuji. Organizator opłaca również wyprawę. Brzmi jak marzenie?

"Marzenie... W dodatku sam sobie kierunek podróży wybierasz i cały plan tej podróży. Co z tego jak pewnie wygra oferta jakiegoś profesjonalnego fotografa" - komentuje na portalu wykop.pl draha.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

... oferuje 20 tys. zł netto miesięcznego wynagrodzenia ... Chyba pozostanę przy marzeniach : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.