Facebook Google+ Twitter

"Praca jak marzenie 2". Rozpoczęcie III etapu konkursu

Kandydaci na Fotopodróżnika znają już treść trzeciego zadania. Mają stworzyć recenzję aparatu.

Trzecie zadanie zostało opublikowane na stronie myfinepix.pl o godzinie 6.09. Tym razem uczestnicy konkursu zmierzą się z pisaniem recenzji dowolnego aparatu fotograficznego. Mogą być to cyfrówki, analogi, lustrzanki, kompakty, hybrydy, podwodne... Ich cena nie ma znaczenia.

Tak więc wybór należy do przyszłych fotopodróżników. W swej pracy mają oni zawrzeć dane i możliwości techniczne sprzętu, ale i przede wszystkim swoją własną opinię na jego temat. Wszystko ma być udokumentowane zdjęciami, które zostały bądź zostaną zrobione tym aparatem. Czas na wykonanie zadania kandydaci mają do 15 kwietnia do godziny 22.

Zachęcamy Państwa do czytania i komentowania recenzji zamieszczonych przez uczestników konkursu na stronie organizatorów. Autorom pozwoli to doskonalić swoją wypowiedź, a Państwu być może uda się wybrać dla siebie aparat idealny, dostosowany do swoich potrzeb i możliwości.

Przypomnijmy, że aby dojść do trzeciego etapu konkursu "Praca jak marzenie 2", należało wykonać dwa poprzednie zadania, czyli stworzyć fotogalerię "W moim idealnym świecie", a także fotoblog "7 inspiracji".

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.