Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5683 miejsce

Praca jak marzenie 2. Rozpoczęcie IV (ostatniego) etapu konkursu

Wzrosły emocje. Do kandydatów na Fotopodróżnika dopiero zaczyna docierać o co tak naprawdę walczą. Zwycięzcy Fujifilm zapewnia wynagrodzenie w kwocie 60 tys. netto i podróż w wymarzone miejsca na świecie.

To jednak nie wszystko. Ważne jest bowiem również to, iż Fotopodróżnik będzie miał okazję robić zdjęcia najnowszymi i najlepszymi aparatami fotograficznymi marki Fuji.

Pozostało około 150 kandydatów. Każdy z nich wie o co walczy. Na forum i w komentarzach panuje jednak życzliwość i wzajemna pomoc. Czy to się zmieni? Przed nimi czwarte, ostatnie zadanie. Kandydaci mają zaplanować swoją podróż, gdzie pojadą, jaki budżet jest im potrzebny, co zobaczą, kogo odwiedzą oraz (na co zwracają szczególną uwagę organizatorzy konkursu) co pozostawią światu po swojej wyprawie i jak świat ich zapamięta? Zadanie niełatwe, tym bardziej, że oprócz planu podróży uczestnicy konkursu mają nagrać krótki filmik, w którym się zaprezentują. Językiem ich wypowiedzi ma być język, którym będą się posługiwać poza granicami naszego kraju.

Plany podróży oraz linki do filmów będą ukazywały się na stronie www.myfinepix.pl do 13 maja br., w zakładce Fotoblogi. Potem jury wyłoni 10 finalistów.

Nadal zachęcamy Państwa do oglądania, czytania i komentowania poprzednich zadań. Szczególnie polecamy efekty końcowe recenzji aparatów fotograficznych.

Przypomnijmy, że aby dojść do czwartego i zarazem ostatniego etapu konkursu "Praca jak marzenie 2", należało wykonać trzy poprzednie zadania, czyli stworzyć fotogalerię "W moim idealnym świecie", fotoblog "7 inspiracji", jak również napisać recenzję aparatu foto.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.