Facebook Google+ Twitter

Praca w sieci. Jak dorobić bez ryzyka

Cyfrowy świat daje wiele możliwości zarobienia pieniędzy przez internet. Niestety większość z nich wymaga wiedzy informatycznej, prowadzenia działalności gospodarczej lub wręcz jest nielegalna. Na szczęście są też sposoby dla każdego z nas.

Złote jajko. Licencja zezwala na komercyjne wykorzystanie fotografii. źródło: https://secure.flickr.com/photos/myklroventine/3400039653/ / Fot. Mykl Roventine

Czego dowiem się z artykułu?


Czytając artykuł zdobędziesz wiedzę o możliwości dorobienia do miesięcznego budżetu kilkuset złotych i to bez wychodzenia z domu oraz jak zacząć od przysłowiowego „zera”. Dowiesz się też czego należy unikać poszukując możliwości na internetowy zarobek.

Czego należy się wystrzegać?


Zanim dowiesz się jak zarabiać koniecznie musisz się dowiedzieć, jak tego nie robić. Szukając pieniędzy w sieci bardzo łatwo natknąć się na oszustów oferujących krociowe zyski. Po pierwsze i najważniejsze pamiętaj, że nic nie stracisz, jeśli nic nie zaryzykujesz. Decyduj się zatem tylko na te metody zarobkowania, które nie wymagają wkładu własnego, początkowego lub innych pieniędzy, które musisz wysłać „na start”. Za pracę to ty masz otrzymywać wynagrodzenie, a nie odwrotnie. Jest to bardzo ważne, ponieważ łatwo można natknąć się na piramidy finansowe lub firmy zapewniające o pracy, ale wymagające „pokrycia kosztów operacyjnych”. Tak wpłaconych pieniędzy prawdopodobnie już nigdy nie zobaczymy.

Wystrzegaj się również hazardu. Pamiętaj, że grając na pieniądze płacisz za rozrywkę. Nie wykonujesz pracy, a więc operator gry utrzymuje się z twoich pieniędzy. Jeśli lubisz taką zabawę to stawiaj tylko na zdarzenia rzeczywiste. Omijaj sytuacje gdy to komputer losuje wynik.

Zdarzają się również oferty polegające na przesłaniu pieniędzy przez nasze konto bankowe. Polega to na tym, że na twoje konto trafia kilka tysięcy złotych, a ty masz je przesłać dalej zostawiając dla siebie prowizję. Jest to mechanizm wykorzystywany przez przestępców, którzy przemycają w ten sposób walutę niejednokrotnie pochodzącą z przestępstw popełnionych w innych państwach. Absolutnie nie decyduj się na to. Polski system bankowy jest bardzo szczelny. Nawet jeśli pieniądze dotrą do celu to w niedługim czasie odwiedzi cię policja z informacją o grożącej odpowiedzialności karnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.