Facebook Google+ Twitter

Praca za SMS

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-01-20 11:35

Na rynku pracy można znaleźć wiele ciekawych ofert pracy. Sam sposób ich wyszukiwania jest również urozmaicony. Od niedawna w niektórych polskich miastach dostępna jest nowa opcja: praca za SMS.

Sposób korzystania jest prosty. Wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści: „Praca, miejscowość, stanowisko”. Człon „praca” jest stały, resztę wiadomości stanowią już indywidualne dane każdego użytkownika (np. „Praca, Białystok, elektryk”).

Po wysłaniu takiej wiadomości można spodziewać się telefonu zwrotnego z ofertą pracy odpowiadającą naszym preferencjom. Jak zapewniają organizatorzy akcji, oddzwonienie następuje najpóźniej w ciągu 48 godzin od wysłania wiadomości.

Czas pomiędzy wysłaniem SMS-a a otrzymaniem telefonu zwrotnego przeznaczony jest na poszukiwanie odpowiednich ofert pracy. Dzięki bogatej bazie ofert wyszukane oferty pracy odpowiadają danym preferencjom.

Wiele osób chwali sobie możliwość korzystania z tej formy poszukiwania pracy, ponieważ jest prosty i szybki. Jedynym mankamentem pozostaje dostępność takiej usługi, gdyż system nie jest jeszcze ogólnopolski.


Źródło:gazetapraca.pl
Roman Cieciuch
Zielona Linia
Tel. 19524

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.