Facebook Google+ Twitter

Prace budowlane na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Łopuszańską przedłużą się

Data graniczna budowy trzypoziomowego węzła przesunięta. Prace miały zakończyć się w maju b. r. Najprawdopodobniej węzeł zostanie oddany do użytku jesienią.

Trudno wskazać konkretną datę zakończenia budowy. Kontynuowanie inwestycji uzależnione jest od warunków pogodowych - mróz oraz śnieg na pewno uniemożliwią prace.

Umowa z firmą Strabag w sprawie budowy węzła została podpisana wiosną 2009 roku, jednak prace rozpoczęły się dopiero po pięciu miesiącach. Mimo tego zarządca robót (Zbigniew Żerański) zapewniał, że prace zakończą się w maju 2011 r.

Nie wiemy, dlaczego doszło do nowego poślizgu. Agata Choińska, rzeczniczka zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych, tłumaczy jedynie, że budowa węzła na skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich z ul. Łopuszyńską była uzależniona od decyzji rządu w sprawie robót planowanych również w Alejach Jerozolimskich, a mianowicie w Salomei wraz z odcinkiem drogi wylotowej na Kraków i Katowice. Gdyby rząd zmienił plany, Zarząd Dzielnicy Ursus zostałby zmuszony do wyznaczenia innego połączenia Alei Jerozolimskich w kierunku Pruszkowa.

Źródło: Gazeta.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Strabagowi jak tej złej baletnicy przeszkadza rąbek przy spódnicy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.