Facebook Google+ Twitter

Prace nad filmem "Obcy 5" zostały zawieszone. Wytwórnia woli się skupić na kolejnej części "Prometeusza"

Film "Prometeusz - Alien: Paradise Lost" w reżyserii Ridleya Scotta jest dla wytwórni ważniejszy niż piąta część serii "Obcy". Neil Blomkamp, który miał nakręcić ten ostatni film poinformował, że prace nad nim zostały wstrzymane.

Obcy - 8. pasażer Nostromo / Fot. materiały prasoweNeill Blomkamp, który ma wyreżyserować piątą część filmu "Obcy", poinformował na swoim Twitterze, że prace nad filmem "Obcy 5" zostały wstrzymane. Jaki jest powód?

Póki co nie wiadomo jakie losy czekają film "Obcy 5", za którego reżyserię wziął się Neill Blomkamp ("Dystrykt 9", "Chappie"). Twórca poinformował na Twitterze, że prace nad tym filmem zostały wstrzymane. Powodem jest to, że studio woli się skupić na kontynuacji filmu "Prometeusz - Alien: Paradise Lost", który będzie reżyserował Ridley Scott.

Blomkamp zdecydował więc zabrać się za inne projekty. Czy "Obcy 5" w takim razie kiedykolwiek powstanie? Nie wiadomo. Film od samego początku napotyka na problemy. Pierwotnie produkcja filmu miała być tylko opóźniona ze względu na prace nad kontynuacją "Prometeusza", ale najwyraźniej produkcja Ridley'a Scotta ma zdecydowanie większe notowania, niż film Neill'a Blomkampa.

Nie ma więc żadnych gwarancji, że doczekamy się piątej części "Obcego", a szkoda, ponieważ miała w niej zagrać ponownie Sigourney Weaver, czyli filmowa Ellen Ripley. Natomiast prace nad filmem "Alien: Paradise lost" ruszą na początku 2016 roku w Australii, a jego premiera przewidziana jest na 31 grudnia 2017.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.