Facebook Google+ Twitter

Prace nad kolejnymi częściami Shreka trwają!

Na fanów przygód ogra, kota i osła czekają miłe niespodzianki. Niedosyt, który po "Shreku Trzecim" pozostał niektórym widzom zostanie zaspokojony przez twórców serii już podczas najbliższych świąt Bożego Narodzenia oraz kolejno, w 2010 i 2013 roku - donoszą serwisy internetowe o tematyce filmowej.

Plakat z filmu. / Fot. shrek-trzeci.plWrażenia po "Shreku Trzecim" jeszcze nie ostygły, a praca nad następnymi częściami serii już trwa! Podczas najbliższego Bożego Narodzenia na kanale ABC będzie można obejrzeć półgodzinną animację "Shrek the Halls",która będzie kontynuacją trzeciej części przygód Shreka. Twórcy przepowiadają jej natychmiastowy i niekwestionowany sukces.

Czwartą część przygód Shreka widzowie będą mogli zobaczyć w 2010 roku. Wg doniesień, "Shrek 4" będzie prequelem do całego cyklu, w którym poznamy dzieciństwo i młodość tytułowego bohatera. Premiera piątej części jest zapowiadana na 2013 rok. Jej fabuła na razie pozostaje dla widzów całkowitą tajemnicą, wiadomo jedynie, że piąta część definitywnie ostatnią z całej serii. Biorąc pod uwagę, że trzecią część przygód ogra w Polsce obejrzała rekordowa liczba widzów, sukces następnych wydaje się być gwarantowany.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 25.07.2007 10:31

(+) przemile filmiki... :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.