Facebook Google+ Twitter

Pracowity rok radnego Godsona

Rok swej działalności, od zaprzysiężenia (9 stycznia 2008) na radnego, podsumował John Godson z PO. Polityk zajął w radzie miejskiej miejsce Jarosława Wojcieszka, powołanego na stanowisko wiceprezydenta Łodzi.

radny Godson / Fot. Ewelina KoperPrzez ten czas Godson napisał ok. 60 interpelacji do prezydenta Łodzi i zapytań, które dotyczyły rozmaitych problemów mieszkańców. O sprawach łodzian radny rozmawiał z nimi podczas ponad 70 dyżurów. - Mimo iż organizuję dyżury, aż dwa razy w tygodniu, na każdy przychodzi spora grupa łodzian. Cieszą mnie spotkania z nimi, a szczególnie pomaganie im - mówi.

Oprócz dyżurów, radny przeprowadzał konsultacje społeczne, założył też profil na portalu nasza-klasa.pl. - Dzięki temu władza może i powinna być bliżej ludzi. Na mój profil zapisało się już ponad 10 tys. osób, z którymi m.in. umawiam się na dyżury, mogą oni także wyrażać swoje opinie na różne tematy - dodaje radny.

Za swoje największe sukcesy uważa m.in. podjęcie przez radę miejską uchwały w sprawie utworzenia parku na Olechowie-Janowie, wprowadzanie w Łodzi stref z bezpłatnym bezprzewodowym internetem, remonty ulic, chodników, placów zabaw i szkół. Radny stale walczy o budowę obiektów sportowo-rekreacyjnych na Widzewie. Dzięki jego interwencji na Olechowie-Janowie powstanie przedszkole oraz wydłużona zostanie linia tramwajowa.

Jak podkreślił John Godson, oprócz sukcesów, poniósł też kilka porażek, ale te traktuje jako swoiste wyzwania, którym należy sprostać.

- Dziękuję wszystkim, którzy pomagają mi w działalności oraz tym, z którymi prowadzę dobrą współpracę - radnym, urzędnikom, dziennikarzom, asystentom społecznym. Jestem Bogu wdzięczny, że dał mi możliwość służyć Łodzi i jej mieszkańcom. Dla mnie żyć jest przywilejem, a służyć – wyróżnieniem - konkluduje Godson.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dzięki!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.02.2009 11:17

(+) Brawa dla autorki, radnego Godsona i łódzkich wyborców...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus, bo gdyby nie ten tekst, być może nigdy nie poznałbym pana Godsona ani jego lokalnej działalności politycznej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.