Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13538 miejsce

Pracownicy libiąskiej oświaty świętowali

W atmosferze przebojów musicalowych obchodzili swoje tegoroczne święto pracownicy oświaty z terenu gminy Libiąż.

Święto Edukacji Narodowej dostarczyło libiąskim uczniom radości nie tylko z powodu luźniejszych zajęć. Najlepsi z nich odebrali tego dnia zasłużone stypendia / Fot. Paweł SalawaDla nich w Libiąskim Centrum Kultury przygotowano barwne, roztańczone widowisko pełne niezapomnianych hitów z takich musicali jak "West side story", "My fair lady", "Upiór w operze" czy "Kabaret". Koncert w formie kabaretowej, w asyście ciekawych kreacji i układów tanecznych był dla uczestników okazją do niezwykłych przeżyć artystycznych. Nie obyło się oczywiście bez tradycyjnej akademii, podczas której nagrodzono wyróżniających się pedagogów.

Nagrody Burmistrza Libiąża Jacka Latko otrzymali Barbara Ptasińska-Klimek (Szkoła Podstawowa nr 2 w Libiążu), Ewa Rembiecha (Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu), Iwona Kryniger (Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu), Ewa Olszowska (Zespół Szkół w Żarkach), Renata Malicka (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gromcu), Jolanta Podstawska (Gimnazjum nr 1 w Libiążu), Halina Gwóźdź (Gimnazjum nr 2 w Libiążu), Renata Sowa (Przedszkole Samorządowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu), Katarzyna Mocny (Przedszkole Samorządowe nr 2 w Libiążu) i Małgorzata Szatanik (Przedszkole Samorządowe nr 4 w Libiążu).

Medal Komisji Edukacji Narodowej nadawany za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej otrzymała Anna Waliczek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Libiążu. Specjalne podziękowania powędrowały do emerytowanych nauczycieli: Lucyny Subel i Danuty Korycik (Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu), Magdaleny Lelito (Szkoła Podstawowa nr 2 w Libiążu), Teresy Cebuli (Przedszkole Samorządowe nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Libiążu) oraz Marii Gut z Gimnazjum nr 1 w Libiążu. Święto Edukacji Narodowej było też okazją do wręczenia stypendiów Burmistrza dla najlepszych uczniów gminy Libiąż.

Otrzymali je Leszek Kania, Mateusz Kwaśniak, Irena Owsiak, Natalia Zmarzła, Anna Zmarzła (wszyscy Gimnazjum nr 1), Aleksandra Skoczylas i Weronika Buchała (Gimnazjum KSW w Libiążu), Maciej Słowik, Kinga Drożdż i Urszula Świstak (Szkoła Podstawowa nr 3 w Libiążu), Elżbieta Paryska i Katarzyna Horawa (Zespół Szkół w Żarkach).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.