Facebook Google+ Twitter

Pracujesz? Zrób kursy za darmo

Kurs na prawo jazdy, kurs komputerowy i językowy - wszystko w jednym i w dodatku za darmo - oto nowy projekt Unii Europejskiej, który zaistniał na Śląsku.

 / Fot. Przemek Wierzchowski PAP"Twój rozwój - Twoja kariera" i "Przedstawiciel Przyszłości" - to nazwy projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W projekt zaangażował się Ośrodek Szkolenia Kierowców "Silesia" w Katowicach.
Do uczestnictwa w tych projektach może zgłosić się każdy, kto spełnia poniższe kryteria: jest
zameldowany w województwie śląskim, zatrudniony na podstawie stosunku pracy lub umowy cywilnoprawnej. Preferowane są osoby z wynagrodzeniem poniżej 2500 zł brutto miesięcznie.

"Twój rozwój - Twoja kariera"

To projekt, którego celem jest zwiększenie konkurencyjności na rynku pracy 220 osób, które zameldowane są na Śląsku, zatrudnione na podstawie stosunku pracy lub umowy cywilnoprawnej. Mają okazję poszerzyć ogólne zawodowe umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszych czasach. Każdy z uczestników weźmie udział w trzech obowiązkowych działaniach projektowych.

1. Nauka jazdy - kat.B
Kurs na prawo jazdy, który zawiera 30 godzin wykładów teoretycznych i 30 godzin indywidualnych jazd. Oprócz tego szkolenie dodatkowe, czyli 10 dodatkowych jazd z instruktorem, przed przystąpieniem do egzaminu państwowego. Dodatkowo opłacone będzie pierwsze podejście do egzaminu.

2. Szkolenie komputerowe w zakresie ECDL.
Zakres szkolenia obejmuje podstawowe zagadnienia z obsługi komputera i pakietów biurowych, ujęte w 7 modułach odpowiadających zakresowi ECDL tj. użytkowanie komputera, podstawy technik komputerowych itp. Szkolenie obejmuje 80 godzin.

3. Szkolenie językowe
Uczestnik będzie miał do wyboru poziom szkolenia, podstawowy lub średnio zaawansowany.
Języki do wyboru: angielski, niemiecki, francuski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.