Facebook Google+ Twitter

Praktycy i teoretycy nowych mediów spotkają się w Toruniu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-21 15:35

Jak poradzić sobie z plagiatem na blogach? Czy uda się uratować prasę drukowaną? Czy kryzys prasy zabije treści w sieci? Między innymi te pytania padną na konferencji „Nowe media - społeczeństwo sieciowe” w Toruniu, która rozpoczyna się w środę 22 kwietnia.

 / Fot. www.nowemedia2009.umk.pl22 i 23 kwietnia w toruńskim Hotelu Uniwersyteckim dyskutować będą teoretycy i praktycy nowych mediów z całej Polski, wśród nich Tomasz Kowalski z Wiadonmości24.pl. Blisko 70 prelegentów zaprezentuje wyniki badań i spostrzeżenia na temat związków nowych mediów ze społeczeństwem sieciowym i obywatelskim, mediami tradycyjnymi, polityką oraz praktyką dziennikarską.

Konferencja odbywa się już po raz trzeci. Jej organizatorem jest Zakład Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UMK. Szczegółowy program konferencji oraz więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie nowemedia2009.umk.pl

 / Fot. Wiadomości24.plKonferencja odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia oraz Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Patronami medialnymi są: Wiadomości24.pl, Wirtualna Polska, Gazeta.pl, Radio PiK, TVP Bydgoszcz, Radio Gra, Toruń24.tv, Dziennik Internautów, Media2.pl, Teraz Toruń, Głos Uczelni, Radio Sfera, UMK TV.

Konferencja jest współfinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Łukasz Bartosik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.