Facebook Google+ Twitter

Prawda o współczesnej miłości, czyli najnowszy hit Ivs Alter

Zbliża się lato, a wraz z nim wakacyjne hity. Czy utwór „Taki sam” autorstwa Ivs Alter i Marka Kościkiewicza podbije serca publiczności?

 / Fot. Ivs Alter– Moja piosenka jest o związkach w XXI wieku. Żyjemy szybko. Nie mamy czasu zatrzymać się i pomyśleć o tym, co jest dla nas ważne. Wikłamy się w związki bez zobowiązań i choć dobrze się bawimy, to jednak tęsknimy za prawdziwym zaangażowaniem i bratnią duszą. O tym jest właśnie utwór „Taki sam” - mówi Ivs Alter.

Współautorem piosenki jest Marek Kościkiewicz. Dzięki jego doświadczeniu udało się pokazać kontrowersyjny temat w delikatny sposób. Za popowy, taneczny aranż odpowiadają znakomici muzycy: Filip Siejka z zespołu Papa Dance i Sławek Gładyszewski z Wytwórni Ciśnień Akustycznych, genialny gitarzysta, który pracował z takimi gwiazdami jak Natalia Kukulska, Pectus czy Anita Lipnicka. Pozwoliło to stworzyć całkowicie nowe brzmienie Ivs Alter.

– Napisałem tekst o współczesnych związkach. Według mnie bardzo prawdziwie pokazuje miłość w XXI wieku. Utwór jest z jednej strony popowy, a z drugiej taneczny, dlatego doskonale nadaje się do puszczania w klubach. Mam nadzieję, że trafi do serc słuchaczy – mówi autor tekstu, Marek Kościkiewicz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.