Facebook Google+ Twitter

Prawdopodobnie w wakacje Era zmieni nazwę na T-Mobile

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era szykuje się do zmiany marki. Wiele wskazuje na to, że w miesiącach letnich Era zacznie funkcjonować pod nazwą T-Mobile.

 / Fot. materiały prasoweNowa marka ma odświeżyć wizerunek PTC i zwiększyć zaufanie klientów do operatora. T-Mobile świadczy usługi w wielu krajach i kojarzony jest, jako sieć ponadnarodowa mimo, że w praktyce jest oddziałem niemieckiego Deutsche Telekom.

Subiektywny ranking 10 aplikacji na Android

Prezes PTC, Miroslav Rakowski mówi, że operator będzie rozbudowywać swoją ofertę o nowe usługi. Motywem przewodnim będzie szybki internet. Rakowski zapewnia, że w zasięgu technologii HSPA+, oferującej transmisję danych z prędkością do 42 Mb/s, znajdzie się 60 proc. populacji. Spółka stawia sobie za cel osiągnięcie pierwszej pozycji na rynku telefonii komórkowej.

Trwają przygotowania do rebrandingu. "Praca wre. Niektóre elementy są już gotowe. Na przykład meble. Te, które są w naszych salonach, pozostaną, bo to meble marki T-Mobile" - mówi Rakowski. Zmiana wizualizacji obejmie 1,2 tys. punktów sprzedaży - czytamy w serwisie Dziennik.pl.

Wraz ze zmianą marki pojawią się w ofercie nowości. Jedną z nich będzie tańsza stawka za połączenia internetowe w roamingu międzynarodowym. Na rozwój Era wyda w tym roku 1 mld złotych.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

gosc
  • gosc
  • 20.04.2011 17:57

www.facebook.com/TMobile.polska

Komentarz został ukrytyrozwiń
glucio
  • glucio
  • 18.03.2011 21:41

z polskich operatorów telefoni komórkowej to polska jest chyba "w rodzinie " ojca dyrektora ale nie jestem na sto procent pewny

Komentarz został ukrytyrozwiń
regulator
  • regulator
  • 17.03.2011 18:16

Nie chcę mieć telefonu w sieci T-Mobile. chyba przeniosę nr z Ery do Cyfrowego Polsatu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

jakoś to przeżyję....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Darek nabity w butelkę
  • Darek nabity w butelkę
  • 17.03.2011 12:49

Słuchaj kolego "Jacek K" Ty chromolisz takie głupoty jak nawiedzony, ta pijawka Era to mnie oszukała, podobnie jak wielu jaj klientów a teraz przebarwia się jak partie przed wyborami których ludzie mają dosyć bo wszystko spaprali co mogli pozostaje zmiana nazwy ale Polacy już nie są głupkami i "Era"zawsze to będzie "ta Era złodziejska pijawka hej!

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyERAny
  • wyERAny
  • 17.03.2011 12:39

I ja tez jestem ciekaw czy da radę rozwiązać na tej podstawie umowę z ERĄ. Jak ktoś zna odpowiedź, będziemy wdzięczni..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lock
  • Lock
  • 17.03.2011 12:33

Ciekawe czy z tego powodu będzie można rozwiazac umowę z winy operatora czyli bez haraczu za wczesniejsze rozwiazanie umowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 wycyckany
  • wycyckany
  • 17.03.2011 11:52

Ciekawe tylko czy poprawia infrastrukture zasięgu wewnatrz budynków zwłaszcza w plsce polnocno wschodniej , juz raz mnie oszukuli co do zasiegu i namówili na aneks umowy drugi raz sie nie dam

Komentarz został ukrytyrozwiń
oszukany
  • oszukany
  • 17.03.2011 11:41

Era zarobiła mnóstwo pieniędzy na oszukańczej grze to może robić co się tylko podoba.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Trak Anonim
  • Trak Anonim
  • 17.03.2011 11:19

Anonimusie, a myślałeś, że nie Niemcy zarabiali na Erze do tej pory? Myślisz, że jak dana firma ma w nazwie "Polska..." jak
PTC (Polska Telefonia Cyfrowa - niemiecki właściciel Ery), albo francuzka TP (Telekomunikacja Polska), to znaczy coś więcej niż lokalna nazwa koncernu międzynarodowego? Tyle co McDonalds Polska :-)